Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Hummusy i pasty roślinne
Pasty warzywne
WAWRZYNIEC Pasta warzywna z ciecierzycą, pieprzem i czarnuszką
Pasta warzywna z ciecierzycą, pieprzem i czarnuszką WAWRZYNIEC 180g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 35 opinii

WAWRZYNIEC Pasta warzywna z ciecierzycą, pieprzem i czarnuszką

180 g
WAWRZYNIEC
1 szt.6 szt.

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wawrzyniec zmienia zwykłe dania w niezwykłe potrawy.

Wawrzyniec. W tym tkwi smak!


Cechy

100 % surowców pochodzenia roślinnego

źródło błonnika pokarmowego

szybka przekąska, do kanapek, do pierogów, do naleśników, do eksperymentów!


WAWRZYNIEC Pasta warzywna z ciecierzycą, pieprzem i czarnuszką


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
991.00 kJ
11.8%
Wartość energetyczna (kcal)
240.00 kcal
12.0%
Tłuszcz (g)
19.00 g
27.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.50 g
7.5%
Węglowodany (g)
8.20 g
3.2%
w tym cukry (g)
1.60 g
1.8%
Błonnik (g)
6.50 g
Białko (g)
5.00 g
10.0%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.10.2025
0
0
Bartek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
WAWRZYNIEC
EAN:
5900012008610
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
180 g
Marka:
WAWRZYNIEC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900012008610

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem:/ Numer partii: nadruk na dolnej części etykiety. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce nie dłużej niż 7 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica


Adres producenta

Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica


Informacje producenta

Marka

Wawrzyniec


Marka standaryzowana

MarkaWawrzyniec

O marce

W tym tkwi smak!

Produkty z kategorii Pasty warzywne

4.9
z 68 opinii
WAWRZYNIEC Pasta warzywna z suszonymi pomidorami i żurawiną 180 g

WAWRZYNIEC

Pasta warzywna z suszonymi pomidorami i żurawiną

180 g
44,39 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 51 opinii
WAWRZYNIEC Pasta warzywna z grillowanym bakłażanem 180 g

WAWRZYNIEC

Pasta warzywna z grillowanym bakłażanem

180 g
44,39 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 20 opinii
LUNTER Pasta z tofu (smalczyk z cebulką) 75 g

LUNTER

Pasta z tofu (smalczyk z cebulką)

75 g
70,53 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 30 opinii
LUNTER Pasta z tofu (delikatna) 150 g

LUNTER

Pasta z tofu (delikatna)

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.9
z 29 opinii
LUNTER Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa 150 g

LUNTER

Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 44 opinii
LOVEGE Pasta ze słonecznika z pomidorami bezglutenowa 175 g

LOVEGE

Pasta ze słonecznika z pomidorami bezglutenowa

175 g
41,09 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2028
4.9
z 29 opinii
WELL WELL Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami 125 g

WELL WELL

Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami

125 g
50,32 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 53 opinii
PODRAVKA Ajvar ostry (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar ostry (pasta warzywna)

195 g
33,28 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2029
5.0
z 67 opinii
PODRAVKA Ajvar łagodny (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar łagodny (pasta warzywna)

195 g
33,28 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2029
5.0
z 10 opinii
ALLOS Pasta kremowa z pomidorami cherry i bazylią bezglutenowa BIO 140 g

ALLOS

Pasta kremowa z pomidorami cherry i bazylią bezglutenowa BIO

140 g
92,07 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
5.0
z 34 opinii
ALLOS Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO 140 g

ALLOS

Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO

140 g
90,64 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.9
z 15 opinii
ALLOS Pasta warzywna ze szpinakiem i orzechami piniowymi bezglutenowa BIO 135 g

ALLOS

Pasta warzywna ze szpinakiem i orzechami piniowymi bezglutenowa BIO

135 g
94,00 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
5.0
z 60 opinii
ALLOS Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO 135 g

ALLOS

Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO

135 g
102,89 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 11 opinii
SANTE Pasta warzywna meksykańska bezglutenowa 120 g

SANTE

Pasta warzywna meksykańska bezglutenowa

120 g
38,25 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2028

Produkty marki WAWRZYNIEC

4.9
z 54 opinii
WAWRZYNIEC Hummus z pestkami dyni i słonecznika 180 g

WAWRZYNIEC

Hummus z pestkami dyni i słonecznika

180 g
44,39 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 68 opinii
WAWRZYNIEC Pasta warzywna z suszonymi pomidorami i żurawiną 180 g

WAWRZYNIEC

Pasta warzywna z suszonymi pomidorami i żurawiną

180 g
44,39 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 51 opinii
WAWRZYNIEC Pasta warzywna z grillowanym bakłażanem 180 g

WAWRZYNIEC

Pasta warzywna z grillowanym bakłażanem

180 g
44,39 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store