Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa ziarnista
Do espresso
do 1000g
JACOBS Barista Edition Espresso Italiano Kawa ziarnista
Espresso Italiano Kawa ziarnista Barista Edition JACOBS 1.00kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

JACOBS Barista Edition Espresso Italiano Kawa ziarnista

1 kg
JACOBS
Niemcy

Cena93,49 zł
93,49 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kawy Jacobs Barista Editions to niezrównany aromat i pełny, harmonijny smak. Nasi eksperci uzyskali go dzięki długiemu procesowi wypalania ziaren w niższej temperaturze.

Ciesz się pełnią smaku i aromatu kawy jak z kawiarni w Twoim domu.


Cechy

Wolno palone ziarna

Włoski styl palenia

Ziarna certyfikowane Rainforest Alliance


JACOBS Barista Edition Espresso Italiano Kawa ziarnista


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.08.2027

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Nam smakuje z ekspresu ciśnieniowego
06.05.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
93,49 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
JDE
Marka:
JACOBS
EAN:
8711000856024
Cena za kg:
93,49 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
JACOBS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JDE
EAN:
8711000856024

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Oosterdoksstraat 80 1011 DK Amsterdam Holandia


Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

JACOBS DOUWE EGBERTS Oosterdoksstraat 80 1011 DK Amsterdam Holandia www.jacobscoffee.com Infolinia: 801 800 312 Opłata według taryfy operatora


Informacje producenta

Marka

Jacobs


Marka standaryzowana

MarkaJacobs

Podmarka

Podmarka Barista


Opis produktu

Bogata kompozycja ziaren, łącząca delikatne nuty drzewne ze słodkimi nutami owoców, gwarantuje filiżankę espresso o niezapomnianym smaku. Starannie wyselekcjonowane i palone z pasją na włoski sposób, ziarna Jacobs Barista pozwolą Ci przygotować kawę jak z kawiarni w Twoim domu.


Dodatkowe informacje

Odpowiedzialne pozyskiwanie ziaren kawy to jeden ze sposobów, w jaki wspieramy farmerów i społeczności w regionach uprawy kawy. www.jacobscoffee.com/sustainability

Produkty z kategorii do 1000g

4.9
z 14 opinii
KIMBO Kawa ziarnista CREMA INTENSA 1 kg

KIMBO

Kawa ziarnista CREMA INTENSA

1 kg
77,99 zł/kg
Cena promocyjna77,99 zł
82,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028
5.0
z 8 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

1 kg
87,99 zł/kg
Cena promocyjna87,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 15 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna99,99 zł
109,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.4
z 5 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 13 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista ESPRESSO 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista ESPRESSO

1 kg
69,99 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.7
z 3 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO

1 kg
89,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna89,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 1 opinii
ASTRA Kawa palona ziarnista ESPRESSO PROFONDO (Sicilia) 1 kg

ASTRA

Kawa palona ziarnista ESPRESSO PROFONDO (Sicilia)

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
5.0
z 1 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSIC 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSIC

1 kg
69,99 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
4.7
z 3 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Selezione Espresso Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Selezione Espresso Kawa ziarnista

1 kg
92,99 zł/kg
Cena92,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2028
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028
5.0
z 5 opinii
JACOBS Barista Edition Espresso Italiano Kawa ziarnista 1 kg

JACOBS Barista Edition

Espresso Italiano Kawa ziarnista

1 kg
93,49 zł/kg
Cena93,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027

Produkty marki JACOBS

5.0
z 206 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD

200 g
149,95 zł/kg
Cena promocyjna29,99 zł
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 33 opinii

36% taniej

JACOBS Kawa ziarnista CAFE CREMA GOLD 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista CAFE CREMA GOLD

1 kg
49,99 zł/kg
Cena promocyjna49,99 zł
77,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
4.9
z 75 opinii

17% taniej

JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 500 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

500 g
69,98 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
41,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 14 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD (refill) 220 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD (refill)

220 g
136,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
34,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2027
5.0
z 108 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 84 opinii

15% taniej

JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 250 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

250 g
83,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna20,75 zł
24,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 9 opinii
JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Brazil & Colombia 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Brazil & Colombia

1 kg
79,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna79,99 zł
87,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
4.9
z 21 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna bezkofeinowa 100 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna bezkofeinowa

100 g
307,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna30,75 zł
30,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2028
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ziarnista CAFE CREMA INTENSO 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista CAFE CREMA INTENSO

1 kg
72,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna72,99 zł
77,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
5.0
z 23 opinii
JACOBS Decaf Kawa mielona bezkofeinowa 250 g

JACOBS Decaf

Kawa mielona bezkofeinowa

250 g
83,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna20,75 zł
23,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
288,37 zł/kg
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 11 opinii
JACOBS Kawa ziarnista KRÖNUNG 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista KRÖNUNG

1 kg
73,75 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna73,75 zł
77,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
5.0
z 2 opinii
JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya

1 kg
87,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena87,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
303,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,79 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
4.9
z 10 opinii
JACOBS Kawa mielona GOLD 500 g

JACOBS

Kawa mielona GOLD

500 g
78,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,49 zł
41,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.) 146 g

JACOBS

Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.)

146 g
191,71 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store