Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Pomidory suszone
Klasyczne
MELISSA Primo Gusto Pomidory suszone
Suszone pomidory w oleju - Melissa. Produkt, który urozmaici smak Twoich potraw.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 20 opinii

MELISSA Primo Gusto Pomidory suszone

340 g
MELISSA
Grecja

12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (20% taniej)
48,21 zł/kg
16,39 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (39% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jeżeli od czasu do czasu chcą Państwo pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w kuchni, oferujemy Państwu suszone pomidory zalane olejem słonecznikowym producenta Melissa. Produkt gwarantuje możliwość przygotowania wielu smacznych i oryginalnych potraw, wtym przede wszystkim tych, które nawiązują do kuchni greckiej. Znakomicie sprawdza się w połączeniu z wieloma serami oraz innymi warzywami, a także z mięsem i nie tylko. Posiada dość słodkawy smak, który potrafi podkreślić charakter wielu przygotowywanych potraw, zarówno dań głównych, jak i przystawek czy sałatek na każdym stole.


MELISSA Primo Gusto Pomidory suszone


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2028
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
Powiązane promocje
MELISSA Primo Gusto Pomidory suszone 340 g
9,99 zł/szt. kupując 2 szt.
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
924.00 kJ
11.0%
Wartość energetyczna (kcal)
223.00 kcal
11.2%
Tłuszcz (g)
17.00 g
24.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.00 g
10.0%
Węglowodany (g)
8.10 g
3.1%
w tym cukry (g)
7.80 g
8.7%
Białko (g)
4.80 g
9.6%
Sól (g)
2.00 g
33.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
pomidor jak pomidor spoko
23.09.2026
0
0
Miroslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
340 g
Dostawca:
ATLANTA
Marka:
MELISSA
EAN:
5201193198726
Cena za kg:
29,38 zł/kg
Waga:
340 g
Marka:
MELISSA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ATLANTA
EAN:
5201193198726

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w przeciągu 2 tygodni. Najlepiej spożyć przed końcem: data na wieczku.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

2


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Ul. Annopol 4A, 03-236 Warszawa, Poland


Adres producenta

Wyprodukowano i zapakowano dla: MELISSA KIKIZAS S.A. 1 Vionos str., 10443, Athens, Greece contact@kikizas.gr www.melissaprimogusto.pl


Adres dystrybutora

ATLANTA A.M. Sp. z o.o., Ul. Annopol 4A, 03-236 Warszawa, Poland


Informacje producenta

Marka

Melissa


Marka standaryzowana

MarkaMelissa

Podmarka

Podmarka Primo Gusto


Logotypy stron trzecich

Green Dot

Produkty z kategorii Pomidory suszone

5.0
z 20 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory suszone 340 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory suszone

340 g
29,38 zł/kg
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 61 opinii
ROLNIK Pomidory suszone w oleju (paski) 280 g

ROLNIK

Pomidory suszone w oleju (paski)

280 g
35,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2028
4.9
z 68 opinii
ROLNIK Pomidory suszone w oleju 280 g

ROLNIK

Pomidory suszone w oleju

280 g
39,25 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2028
5.0
z 14 opinii
BRACIA ZAWADZCY Pomidory suszone w oleju 270 g

BRACIA ZAWADZCY

Pomidory suszone w oleju

270 g
51,07 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 20 opinii
OLE! Pomidory suszone (bez zalewy) 100 g

OLE!

Pomidory suszone (bez zalewy)

100 g
82,90 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2028
5.0
z 37 opinii
LA ROSSA Pomidory suszone na słońcu w oleju roślinnym 280 g

LA ROSSA

Pomidory suszone na słońcu w oleju roślinnym

280 g
43,18 zł/kg
Cena12,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
5.0
z 16 opinii
SMAK Pomidory suszone z ziołami (paski) 280 g

SMAK

Pomidory suszone z ziołami (paski)

280 g
46,04 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
4.9
z 15 opinii
HEBAR Pomidory suszone 200 g

HEBAR

Pomidory suszone

200 g
66,45 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 49 opinii
BIO PLANET Pomidory suszone solone BIO 150 g

BIO PLANET

Pomidory suszone solone BIO

150 g
77,93 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Produkty marki MELISSA

5.0
z 308 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 55 opinii

21% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron rigatoni (rurka karbowana) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron rigatoni (rurka karbowana)

500 g
10,98 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2029
5.0
z 19 opinii
MELISSA Primo Gusto Passata Rustica (przecier pomidorowy) 350 g

MELISSA Primo Gusto

Passata Rustica (przecier pomidorowy)

350 g
17,11 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 128 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka)

500 g
13,38 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2027
5.0
z 37 opinii

17% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
4.9
z 42 opinii

16% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Farfalle - kokardki 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Farfalle - kokardki

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2029
5.0
z 63 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Orzo Medium - w formie ryżu 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Orzo Medium - w formie ryżu

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2029
5.0
z 30 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Conchigliette - muszelka mała 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Conchigliette - muszelka mała

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2029
5.0
z 43 opinii

16% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2029
4.4
z 7 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem

500 g
12,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2027
4.8
z 33 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste

500 g
16,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
4.9
z 19 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron gnocchi 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron gnocchi

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
4.9
z 42 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory w całości bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory w całości bez skórki

400 g
13,47 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron bucatini (rurka spaghetti) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron bucatini (rurka spaghetti)

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2029
4.9
z 74 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone bez pestek 250 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone bez pestek

250 g
33,96 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 36 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone nadziewane czosnkiem 250 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone nadziewane czosnkiem

250 g
66,36 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store