Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny i żele do prania
Ekologiczne
FROSCH Ecological Owoc granatu Skoncentrowany Żel do prania tkanin
Owoc granatu Skoncentrowany Żel do prania tkanin Ecological FROSCH 1.50l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

FROSCH Ecological Owoc granatu Skoncentrowany Żel do prania tkanin

7.5 l
FROSCH
1 szt.5 szt.

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Frosch 1,5l żel owoc granatu do prania tkanin kolorowych. Skoncentrowana formuła - teraz aż na 30 prań.

Do wszystkich rodzajów tkanin, z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Formuła z naturalnym wyciągiem z owocu grantu chroni kolory, zapobiega farbowaniu tkanin, dba o włókna i sprawia, że ubrania stają się przyjemne w dotyku.

Skuteczne pranie w temperaturze od 30C do 60C. Testowany dermatologicznie, brak dodatku konserwantów . 


FROSCH Ecological Owoc granatu Skoncentrowany Żel do prania tkanin


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze

Obliczona wartość odżywcza

Określeniew 100gw jednostce
Wartość energetyczna (kJ)
Wartość energetyczna (kcal)
Tłuszcz (g)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
Węglowodany (g)
w tym cukry (g)
Białko (g)
Błonnik (g)
Sól (g)
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
7.5 l
Dostawca:
WERNER & MERTZ
Marka:
FROSCH
EAN:
4009175558268
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
7.5 l
Marka:
FROSCH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WERNER & MERTZ
EAN:
4009175558268

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. ; ul.Londyńska 4/3 03-921 Warszawa ; biuro@wmdp.pl 222411972

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, kompozycje zapachowe. Pozostałe składniki: ekstrakt z owocu granatu. 

Produkty z kategorii Ekologiczne

5.0
z 11 opinii
FROSCH Żel do prania tkanin kolorowych Owoc Granatu 1500ml 1.5 l

FROSCH

Żel do prania tkanin kolorowych Owoc Granatu 1500ml

1.5 l
24,66 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2029
4.3
z 6 opinii
FROSCH Żel do prania tkanin białych Aloes 1500ml 1.5 l

FROSCH

Żel do prania tkanin białych Aloes 1500ml

1.5 l
24,66 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2029

Produkty marki FROSCH

5.0
z 30 opinii
FROSCH Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml 1 l

FROSCH

Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml

1 l
15,29 zł/l
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2030
5.0
z 9 opinii
FROSCH Zapas Płynu do mycia Szyb w worku Bio Spiri 1000ml 1 l

FROSCH

Zapas Płynu do mycia Szyb w worku Bio Spiri 1000ml

1 l
17,59 zł/l
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2031
4.8
z 38 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Aloes750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Aloes750ml

750 ml
16,92 zł/l
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-09-2030
4.9
z 58 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml

750 ml
16,92 zł/l
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2031
5.0
z 28 opinii
FROSCH Balsam do mycia naczyń Zielona herbata 500 ml

FROSCH

Balsam do mycia naczyń Zielona herbata

500 ml
25,38 zł/l
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031
4.9
z 15 opinii
FROSCH Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml 500 ml

FROSCH

Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml

500 ml
25,38 zł/l
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2030
5.0
z 19 opinii
FROSCH Płyn do mycia Szyb w sprayu Bio Spirit 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do mycia Szyb w sprayu Bio Spirit 500ml

500 ml
25,58 zł/l
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2030
4.9
z 13 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kabin Prysznicowych w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kabin Prysznicowych w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
27,58 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2031
5.0
z 25 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Soda 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Soda 500ml

500 ml
27,58 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
4.9
z 22 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Lawendowy 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Lawendowy 500ml

500 ml
27,58 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2031
5.0
z 26 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml

500 ml
27,58 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2031
5.0
z 23 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml

500 ml
27,58 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2031
4.9
z 27 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Grejpfrut 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Grejpfrut 500ml

500 ml
27,58 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
4.9
z 11 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Bawełny 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Bawełny 900ml

900 ml
18,88 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 7 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Aloes 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Aloes 900ml

900 ml
18,88 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 6 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Hibiskusa 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Hibiskusa 900ml

900 ml
18,88 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store