Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Kapsułki do prania
Uniwersalne
Średnie 19-29 szt
PERSIL Kapsułki do prania Sensitive 22 szt.
Kapsułki do prania Sensitive 22 szt. PERSIL 550g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

PERSIL Kapsułki do prania Sensitive 22 szt.

550 g
PERSIL

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt wycofany

Wartości odżywcze

Obliczona wartość odżywcza

Określeniew 100gw jednostce
Wartość energetyczna (kJ)
Wartość energetyczna (kcal)
Tłuszcz (g)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
Węglowodany (g)
w tym cukry (g)
Białko (g)
Błonnik (g)
Sól (g)
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
550 g
Dostawca:
HENKEL
Marka:
PERSIL
EAN:
9000101511635
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
550 g
Marka:
PERSIL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101511635

Produkty z kategorii Uniwersalne

Nowość
BOOSTO Listki piorące uniwersalne 1 szt

BOOSTO

Listki piorące uniwersalne

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2031
4.0
z 1 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt.

1 szt
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt.

1 szt
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029
SOFIN Kapsułki do prania tkanin białych i jasnych 24 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin białych i jasnych 24 szt.

1 szt
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Produkty marki PERSIL

4.9
z 25 opinii

29% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
64,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2031
5.0
z 6 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml 900 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml

900 ml
27,77 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2029
5.0
z 6 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml

990 ml
25,24 zł/l
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
35,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2031
5.0
z 1 opinii

28% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 34 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2031
5.0
z 4 opinii

28% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2031
5.0
z 3 opinii

28% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2031
5.0
z 5 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 60 szt.

1 szt
Cena76,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.8
z 40 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.

1 szt
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.9
z 21 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt.

1 szt
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
5.0
z 17 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt.

1 szt
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031
5.0
z 3 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2031
5.0
z 26 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.

1 szt
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2031
4.7
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt.

1 szt
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2031
4.9
z 23 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań Deep Clean Color 2750g 2.75 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań Deep Clean Color 2750g

2.75 kg
25,45 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
4.9
z 33 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 55 prań Deep Clean Color 2475ml 2.475 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 55 prań Deep Clean Color 2475ml

2.475 l
24,24 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
5.0
z 37 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g 1.1 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g

1.1 kg
34,08 zł/kg
Cena37,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store