NIVEA
Dwufazowy płyn do demakijażu oczu
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Multinawilżający program naturalnej pielęgnacji skóry wymagającej ukojenia, regeneracji i długotrwałego nawodnienia. Natychmiastowy ratunek dla skóry przesuszonej, swędzącej, uszkodzonej, dzięki zawartości 100% aloe vera extract.
Pozwól skórze cieszyć się skutecznym oczyszczeniem i wspaniałym uczuciem odświeżenia. Pozbądź się zanieczyszczeń oraz pozostałości makijażu i korzystaj z dobrodziejstwa odżywczych składników. Dzięki aloesowi, który stanowi wybawienie dla podrażnionej, zaczerwienionej, wrażliwej czy skłonnej do alergii skóry oraz pielęgnującym: biotynie, cynku i kofeinie, Twoja cera zyska:
• doskonałe oczyszczenie i błyskawiczne odświeżenie,
• przyjemną gładkość i aksamitną miękkość,
• komfort idealnego nawilżenia,
• złagodzenie podrażnień.
Efekt: wygładzona, miękka i dobrze nawilżona cera.
Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Nie zawiera barwników. Nie zawiera kompozycji zapachowej. pH neutralne dla dla okolic oczu. W pełni wegańska receptura. Nietestowane na zwierzętach.
Hipoalergiczne formuły.
Wegańskie receptury.
Przetestowane klinicznie.
Nietestowane na zwierzętach.
| Określenie | w 100g | w jednostce |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | ||
| Tłuszcz (g) | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | ||
| Węglowodany (g) | ||
| w tym cukry (g) | ||
| Białko (g) | ||
| Błonnik (g) | ||
| Sól (g) |
Dwufazowy płyn do demakijażu oczu
Pielęgnujący płyn micelarny (cera wrażliwa)
Chusteczki do demakijażu dla cery wrażliwej i suchej 10szt.
Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)
Płyn Micelarny 3w1