Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata biała
CLIPPER Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.)
Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.) CLIPPER 34g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

CLIPPER Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.)

34 g
CLIPPER
Wielka Brytania

Cena promocyjna12,99 zł
382,06 zł/kg
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (12% taniej)

Promocja do 31.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

​Biała herbata jest idealnym napojem dla osób poszukujących delikatnego smaku. Pozyskiwana jest z pąków liści zbieranych na szczytach pędów. Aksamitna biała herbata z dodatkiem słodko-kwaśnych malin z pewnością skradnie serce niejednego konesera.

FORMA: torebka ekspresowa

KSZTAŁT TOREBKI: kwadratowa

ZAWIESZKA: tak

TOREBKA PAKOWANA W KOPERTĘ: tak


CLIPPER Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.05.2028
Dostępne warianty
CLIPPER Herbata biała ze skórką pomarańczą BIO (20 tor. w sasz.)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bio
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Irina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
382,06 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
34 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
CLIPPER
EAN:
5021991941818
Cena za kg:
382,06 zł/kg
Waga:
34 g
Marka:
CLIPPER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5021991941818

Produkty z kategorii Herbata biała

5.0
z 22 opinii
BIG-ACTIVE Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 15 opinii
CLIPPER Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.) 34 g

CLIPPER

Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.)

34 g
382,06 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2028
5.0
z 11 opinii

16% taniej

CLIPPER Herbata biała ze skórką pomarańczą BIO (20 tor. w sasz.) 34 g

CLIPPER

Herbata biała ze skórką pomarańczą BIO (20 tor. w sasz.)

34 g
346,76 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
4.9
z 28 opinii
TEEKANNE Herbata biała (20 tor. w sasz.) 25 g

TEEKANNE

Herbata biała (20 tor. w sasz.)

25 g
275,60 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2029
5.0
z 26 opinii
LIPTON Herbata biała - malina (20 tor.) 30 g

LIPTON

Herbata biała - malina (20 tor.)

30 g
433,00 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

Produkty marki CLIPPER

4.9
z 26 opinii
CLIPPER Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2028
5.0
z 1 opinii
Nowość
CLIPPER Herbata czarna EARL GREY BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata czarna EARL GREY BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
319,75 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
16,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028
Nowość
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa ARABIAN NIGHTS z cynamonem goździkami i dziką różą BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa ARABIAN NIGHTS z cynamonem goździkami i dziką różą BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
324,75 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2028
Nowość
CLIPPER Herbatka ziołowa NIGHTY NIGHT z rumiankiem i melisą BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbatka ziołowa NIGHTY NIGHT z rumiankiem i melisą BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
269,75 zł/kg
Cena promocyjna10,79 zł
13,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2028
4.8
z 17 opinii
CLIPPER Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
5.0
z 11 opinii
CLIPPER Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
295,80 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa HAPPY MONDAYS z cytryną, imbirem i czarnym pieprzem BIO (20 tor. w sasz.) 45 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa HAPPY MONDAYS z cytryną, imbirem i czarnym pieprzem BIO (20 tor. w sasz.)

45 g
255,33 zł/kg
Cena promocyjna11,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2028
5.0
z 21 opinii
CLIPPER Herbata ROOIBOS (z czerwonokrzewu) BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata ROOIBOS (z czerwonokrzewu) BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
269,75 zł/kg
Cena promocyjna10,79 zł
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2028
5.0
z 11 opinii

16% taniej

CLIPPER Herbata biała ze skórką pomarańczą BIO (20 tor. w sasz.) 34 g

CLIPPER

Herbata biała ze skórką pomarańczą BIO (20 tor. w sasz.)

34 g
346,76 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbata czarna (bezkofeinowa) BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbata czarna (bezkofeinowa) BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
295,80 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028
5.0
z 7 opinii

16% taniej

CLIPPER Herbata zielona z dodatkiem truskawek BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona z dodatkiem truskawek BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
299,75 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
14,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2028
4.9
z 11 opinii
CLIPPER Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
319,75 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
14,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
Nowość
CLIPPER Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST BIO (20 tor. w sasz.) 44 g

CLIPPER

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST BIO (20 tor. w sasz.)

44 g
272,50 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
Nowość
CLIPPER Herbatka rumiankowa BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka rumiankowa BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
399,67 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2028
Nowość
CLIPPER Herbatka ziołowa z korzeniem lukrecji i miętą pieprzową BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka ziołowa z korzeniem lukrecji i miętą pieprzową BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
399,67 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
Nowość
CLIPPER Herbata zielona REVIVING z sokiem z aceroli guaraną i matchą BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona REVIVING z sokiem z aceroli guaraną i matchą BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
324,75 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
16,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store