Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Maski
VIS PLANTIS Maska do włosów lukrecja lipa i prawoślaz
Maska do włosów lukrecja lipa i prawoślaz VIS PLANTIS 300ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

VIS PLANTIS Maska do włosów lukrecja lipa i prawoślaz

300 ml
VIS PLANTIS

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Skoncentrowana formuła maski silnie nawilża i nadaje połysk włosom. Zawarty w jej składzie ekstrakt z lipy i prawoślazu głęboko nawilża, wygładza i nadaje włosom połysk, zaś lukrecja działa odżywiająco. Dzięki tym składnikom maska jest przeznaczona przede wszystkim do włosów suchych, bowiem doskonale nawilża i nadaje połysk, dodatkowo odbudowuję strukturę włosa i chroni przed uszkodzeniami. Odpowiednia konsystencja sprawia, że łatwo rozprowadza się ją na włosach.


VIS PLANTIS Maska do włosów lukrecja lipa i prawoślaz


Produkt wycofany
Tagi
wegański
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
VIS PLANTIS
Marka:
VIS PLANTIS
EAN:
5907618133227
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
VIS PLANTIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VIS PLANTIS
EAN:
5907618133227

Produkty z kategorii Maski

YOPE Boost Maska do włosów zniszczonych 250 ml

YOPE Boost

Maska do włosów zniszczonych

250 ml
119,96 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
5.0
z 1 opinii
YOPE Hydrate Maska do włosów suchych 250 ml

YOPE Hydrate

Maska do włosów suchych

250 ml
119,96 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027

Produkty marki VIS PLANTIS

4.8
z 5 opinii

45% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2028
4.8
z 9 opinii

45% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
5.0
z 8 opinii

45% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2028
5.0
z 5 opinii

24% taniej

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina 300 ml

VIS PLANTIS

Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina

300 ml
36,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
14,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2028

27% taniej

VIS PLANTIS Atopy Skin Emulsja do mycia ciała i włosów 400 ml

VIS PLANTIS Atopy Skin

Emulsja do mycia ciała i włosów

400 ml
42,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
23,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
5.0
z 1 opinii

45% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2028
5.0
z 6 opinii

24% taniej

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek 300 ml

VIS PLANTIS

Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek

300 ml
36,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
14,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2028
5.0
z 4 opinii

32% taniej

VIS PLANTIS Regenerujące Serum Olejowe do twarzy i włosów Argan + Makadamia 30 ml

VIS PLANTIS

Regenerujące Serum Olejowe do twarzy i włosów Argan + Makadamia

30 ml
399,67 zł/l
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
17,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 8 opinii

45% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 6 opinii

45% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów suchych i matowych - LUKRECJA 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów suchych i matowych - LUKRECJA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store