Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Duże puszki
Drób
LOVCAT Wysokomięsna karma dla kotów - kurczak
Wysokomięsna karma dla kotów   kurczak LOVCAT 400g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

LOVCAT Wysokomięsna karma dla kotów - kurczak

400 g
LOVCAT
1 szt.6 szt.

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lovcat Pure Chicken - wysokiej jakości mokra karma z kurczakiem dla kotów. Idealnie zbilansowane wsparcie zdrowego rozwoju Twojego zwierzęcia. Receptura oparta na najwyższej jakości świeżym mięsie z kurczaka. Karma LOVCAT poza wysoce przyswajalnymi składnikami odżywczymi, zapewnia kompleksowe wsparcie układu krążenia, układu nerwowego, pokarmowego oraz moczowego. Nie zawiera sztucznych dodatków, co czyni ją zdrowym wyborem.

Lovcat dla kotów Pure Chicken, 400 g


LOVCAT Wysokomięsna karma dla kotów - kurczak


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
382.03 kJ
4.5%
Wartość energetyczna (kcal)
91.03 kcal
4.6%
Tłuszcz (g)
5.40 g
7.7%
Węglowodany (g)
1.00 g
0.4%
Białko (g)
10.60 g
21.2%
Błonnik (g)
0.50 g
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
ECG Lovcat
Marka:
LOVCAT
EAN:
5903178747089
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
400 g
Marka:
LOVCAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ECG Lovcat
EAN:
5903178747089

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Produkt gotowy do podania w temperaturze pokojowej, przechowuj w temperaturze 4-25C w miejscu zacienionym, po otwarciu przechowuj w lodówce, zużyj przez 24h od otwarcia.


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

70% kurczak (ok. 67% mięso i serca, ok. 33% żołądków, wątroby, szyjek),  27,6% wywar z kurczaka, 1% żurawina, 1% minerały, 0,1% olej z łososia, 0,1% olej z ogórecznika, 0,1% MOS, 0,1% FOS.

Produkty z kategorii Drób

4.6
z 7 opinii
RAFI Pokarm dla kotów w puszce - drób 415 g

RAFI

Pokarm dla kotów w puszce - drób

415 g
8,41 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 13 opinii

27% taniej

WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Kaczką i Marchewką w Galaretce - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Kaczką i Marchewką w Galaretce - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2028
4.8
z 8 opinii

27% taniej

WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Kurczakiem w Sosie - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Kurczakiem w Sosie - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2028
4.9
z 10 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota bogata w kaczkę 400 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla kota bogata w kaczkę

400 g
26,97 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2029
BUTCHER'S Delicious Dinners Karma dla kotów kawałki z kurczakiem w galaretce 400 g

BUTCHER'S Delicious Dinners

Karma dla kotów kawałki z kurczakiem w galaretce

400 g
20,22 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store