Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Kapsułki do prania
Uniwersalne
Średnie 19-29 szt
ARIEL All-in-1 PODS Kapsułki z płynem do prania 20 szt.
Kapsułki z płynem do prania 20 szt. All in 1 PODS ARIEL 20.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

ARIEL All-in-1 PODS Kapsułki z płynem do prania 20 szt.

1 szt
ARIEL

Cena0,00 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ariel, marka rekomendowana przez Whirlpool, Electrolux, Candy, Beko, przedstawia kapsułki do prania ze środkiem piorącym Ariel All-in-1 PODS, z technologią +Extra Clean Power – jak dotąd najlepsze kapsułki Ariel All-in-1 PODS! Kapsułki mają teraz dodatkową czerwoną komorę i zapewniają dodatkową moc usuwania plan oraz higieniczną czystość (w porównaniu z kapsułkami Ariel All-in-1 PODS Mountain Spring). Co więcej, kapsułki do prania Ariel mogą pomóc w ograniczaniu ilości plastikowych odpadów dzięki pudełku tekturowemu ECOCLIC, które nadaje się do recyklingu! Pudełko zawiera maksymalnie 5% plastiku i zostało zaprojektowane tak, by utrzymywać kapsułki PODS w dobrym stanie. Kapsułki do prania Ariel zostały opracowane z myślą o praniu w niskiej temperaturze, z wykorzystaniem niezwykłych technologii, takich jak Cool Clean. Ich powłoka ulega rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając wyjątkową moc technologii usuwania plam, dzięki której kapsułki Ariel All-in-1 PODS +Extra Clean Power zapewniają najbardziej gruntowne i skuteczne czyszczenie. Ostrzeżenie: Ten produkt może być szkodliwy i powodować poważne obrażenia. Zawsze przechowuj kapsułki do prania Ariel All-in-1 PODS poza zasięgiem dzieci. Więcej informacji znajdziesz na stronie keepcapsfromkids.eu.


ARIEL All-in-1 PODS Kapsułki z płynem do prania 20 szt.


Produkt wycofany
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
P&G DS
Marka:
ARIEL
EAN:
8001090803474
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
ARIEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
P&G DS
EAN:
8001090803474

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o ; ul. Zabraniecka 20; 03-872 Warszawa; tel: (48-22) 678 55 44

Produkty z kategorii Uniwersalne

Nowość
BOOSTO Listki piorące uniwersalne 1 szt

BOOSTO

Listki piorące uniwersalne

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2031
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt.

1 szt
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029
4.0
z 1 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt.

1 szt
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029
SOFIN Kapsułki do prania tkanin białych i jasnych 24 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin białych i jasnych 24 szt.

1 szt
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Produkty marki ARIEL

5.0
z 7 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 70 prań Mountain Spring 3150ml 3.15 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 70 prań Mountain Spring 3150ml

3.15 l
26,98 zł/l
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 44 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 44 szt.

1 szt
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2028
4.5
z 12 opinii
ARIEL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml 1.8 l

ARIEL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml

1.8 l
31,66 zł/l
Cena56,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
5.0
z 8 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Alpine Color 1100g 1.1 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Alpine Color 1100g

1.1 kg
31,81 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
4.9
z 12 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g 1.1 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g

1.1 kg
31,81 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2028
4.9
z 12 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt.

1 szt
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt.

1 szt
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029
4.0
z 1 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt.

1 szt
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029
4.8
z 4 opinii
ARIEL Proszek do prania uniwersalny 40 prań Alpinee Fresh 2200g 2.2 kg

ARIEL

Proszek do prania uniwersalny 40 prań Alpinee Fresh 2200g

2.2 kg
35,00 zł/kg
Cena76,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
5.0
z 3 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 60 prań Sensitive 2700ml 2.7 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 60 prań Sensitive 2700ml

2.7 l
31,48 zł/l
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store