Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Ryby świeże
Łosoś
MOWI Łosoś świeży filet ze skórą (1200g - 1800g)
Łosoś świeży filet ze skórą (1200g   1800g) MOWI 1.50kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

MOWI Łosoś świeży filet ze skórą (1200g - 1800g)

~1.5 kg
MOWI

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Filet świeży z łososia ze skórą MOWI pakowany próżniowo (vacuum).

*Możliwe jest mrożenie produktu . W celu utrzymania wysokiej jakości produktu zaleca się zamrożenie możliwe najbliżej daty produkcji .


MOWI Łosoś świeży filet ze skórą (1200g - 1800g)


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
przepyszny łosoś
28.12.2022
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.5 kg
Dostawca:
MOWI
Marka:
MOWI
EAN:
2812028
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
1.5 kg
Marka:
MOWI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MOWI
EAN:
2812028

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

produkt gotowy do spożycia po obróbce termicznej

Produkty z kategorii Łosoś

5.0
z 366 opinii
MOWI Łosoś świeży ze skórą (2 porcje) 250 g

MOWI

Łosoś świeży ze skórą (2 porcje)

250 g
151,96 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.9
z 113 opinii
MOWI Łosoś świeży ze skórą 150 g

MOWI

Łosoś świeży ze skórą

150 g
167,93 zł/kg
Cena25,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.8
z 104 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (480g-720g) 600 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (480g-720g)

~600 g
103,32 zł/kg
Cena61,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.8
z 613 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja) 180 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja)

180 g
88,83 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

Produkty marki MOWI

5.0
z 170 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno w plastrach 50 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno w plastrach

50 g
287,80 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 124 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno w plastrach 100 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno w plastrach

100 g
243,90 zł/kg
Cena24,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 34 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno o intensywnym smaku 100 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno o intensywnym smaku

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 366 opinii
MOWI Łosoś świeży ze skórą (2 porcje) 250 g

MOWI

Łosoś świeży ze skórą (2 porcje)

250 g
151,96 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.9
z 113 opinii
MOWI Łosoś świeży ze skórą 150 g

MOWI

Łosoś świeży ze skórą

150 g
167,93 zł/kg
Cena25,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.9
z 187 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno w plastrach 150 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno w plastrach

150 g
223,27 zł/kg
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 107 opinii
MOWI Łosoś wędzony na gorąco naturalny 125 g

MOWI

Łosoś wędzony na gorąco naturalny

125 g
188,72 zł/kg
Cena23,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 92 opinii
MOWI Łosoś wędzony na gorąco z cytryną i pietruszką 125 g

MOWI

Łosoś wędzony na gorąco z cytryną i pietruszką

125 g
188,72 zł/kg
Cena23,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 29 opinii
MOWI Łosoś marynowany z burakiem 100 g

MOWI

Łosoś marynowany z burakiem

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 53 opinii
MOWI Gravad Lax Łosoś wędzony i marynowany w przyprawach 100 g

MOWI

Gravad Lax Łosoś wędzony i marynowany w przyprawach

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
5.0
z 23 opinii
MOWI Łosoś do piekarnika po Tajsku 250 g

MOWI

Łosoś do piekarnika po Tajsku

250 g
171,96 zł/kg
Cena42,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 19 opinii
MOWI Łosoś do piekarnika po Gruzińsku 250 g

MOWI

Łosoś do piekarnika po Gruzińsku

250 g
171,96 zł/kg
Cena42,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.9
z 26 opinii
MOWI Łosoś Express po prowansalsku (2 porcje) 220 g

MOWI

Łosoś Express po prowansalsku (2 porcje)

220 g
159,05 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 17 opinii
MOWI Łosoś Express po tajsku (2 porcje) 220 g

MOWI

Łosoś Express po tajsku (2 porcje)

220 g
159,05 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
5.0
z 52 opinii
MOWI Łosoś wędzony plastry (900g - 1100g) 1 kg

MOWI

Łosoś wędzony plastry (900g - 1100g)

~1 kg
139,99 zł/kg
Cena139,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store