Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt naturalny
Bez laktozy
OSM ŁOWICZ jogurt naturalny bez laktozy 2,5%
jogurt naturalny bez laktozy 2,5% OSM ŁOWICZ 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

OSM ŁOWICZ jogurt naturalny bez laktozy 2,5%

200 g
OSM ŁOWICZ

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jogurt  naturalny bez laktozy 2.5% -jeśli lubisz smak naturalnego jogurtu, a nie mogłeś się cieszyć jego smakiem ze względu na nietolerancję laktozy nasz, łowicki to wybór właśnie dla Ciebie! Dzięki dodaniu enzymu odpowiedzialnego za rozkładanie cukru mlecznego, pysznym jogurtem mogą cieszyć się wszyscy, którzy po spożyciu laktozy cierpią na przykre dolegliwości trawienne. Doskonały do sałatek, koktajli , na śniadanie i jako przekąska. Źródło bogatego wapnia, białka, witamin i żywych kultur bakterii jogurtowych.


OSM ŁOWICZ jogurt naturalny bez laktozy 2,5%


Produkt wycofany
Tagi
bez cukru
bezglutenowy
Keto

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
254.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
61.00 kcal
3.1%
Tłuszcz (g)
2.50 g
3.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.50 g
7.5%
Węglowodany (g)
5.20 g
2.0%
w tym cukry (g)
5.20 g
5.8%
Białko (g)
4.30 g
8.6%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku jakosc
06.07.2025
0
0
Roksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
OSM ŁOWICZ
Marka:
OSM ŁOWICZ
EAN:
5900120043633
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
200 g
Marka:
OSM ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM ŁOWICZ
EAN:
5900120043633

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze 2 do 8*C


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu

ul. Przemysłowa 3, 99-400 Łowicz 


Informacje producenta

Marka

Łowicz

Produkty z kategorii Bez laktozy

5.0
z 91 opinii
KANKA Jogurt naturalny bez laktozy 180 g

KANKA

Jogurt naturalny bez laktozy

180 g
10,50 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 120 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Polski jogurt naturalny 350 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Polski jogurt naturalny

350 g
12,26 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
Nowość
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny bez laktozy 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny bez laktozy

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 355 opinii
ZOTT Natur Jogurt naturalny bez laktozy 180 g

ZOTT Natur

Jogurt naturalny bez laktozy

180 g
14,94 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
5.0
z 56 opinii
ŁACIATY Jogurt grecki naturalny bez laktozy 400 g

ŁACIATY

Jogurt grecki naturalny bez laktozy

400 g
12,72 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 484 opinii
MALUTA Jogurt śmietankowy bez laktozy 220 g

MALUTA

Jogurt śmietankowy bez laktozy

220 g
14,50 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 163 opinii
MALUTA Jogurt naturalny wysokobiałkowy 0% bez laktozy 200 g

MALUTA

Jogurt naturalny wysokobiałkowy 0% bez laktozy

200 g
15,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026

Produkty marki OSM ŁOWICZ

4.9
z 259 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Mascarpone 250 g

OSM ŁOWICZ

Ser Mascarpone

250 g
25,96 zł/kg
Cena promocyjna6,49 zł
7,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 2055 opinii
OSM ŁOWICZ Masło extra 200 g

OSM ŁOWICZ

Masło extra

200 g
29,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 203 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT bez laktozy 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

1 l
4,89 zł/l
friscontowa cena
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
4.9
z 180 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 3,2% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 3,2%

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 71 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 1,5%

1 l
3,59 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 60 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 0,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 0,5%

1 l
3,39 zł/l
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
5.0
z 261 opinii
OSM ŁOWICZ Jogurt grecki 10% 400 g

OSM ŁOWICZ

Jogurt grecki 10%

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 220 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT

1 l
4,39 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.9
z 341 opinii
OSM ŁOWICZ Kefir Łowicki 400 g

OSM ŁOWICZ

Kefir Łowicki

400 g
7,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 100 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietana Łowicka 18% 200 g

OSM ŁOWICZ

Śmietana Łowicka 18%

200 g
16,95 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 63 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Gouda Mega Paka 500 g

OSM ŁOWICZ

Ser Gouda Mega Paka

500 g
37,98 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
4.9
z 111 opinii
OSM ŁOWICZ Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy 150 g

OSM ŁOWICZ

Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 47 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy

500 ml
26,58 zł/l
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
4.9
z 115 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka tortowa łowicka 36% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka tortowa łowicka 36%

500 ml
22,78 zł/l
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
4.9
z 169 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 12% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 12%

500 ml
11,38 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
5.0
z 56 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 18% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 18%

500 ml
14,78 zł/l
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store