Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa w kapsułkach
Dolce Gusto
NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Palermo Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)
Espresso Palermo Kawa w kapsułkach (16 kapsułek) NESCAFÉ Dolce Gusto 112g
1 z 4
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Palermo Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)

112 g
NESCAFÉ Dolce Gusto

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Inspirowana wyrazistym charakterem Palermo, kawa w kapsułkach NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ispirazione Italiana Espresso Palermo to intensywne espresso o bogatym smaku i palonych nutach. Espresso Palermo składa się z ziaren Arabiki z Kolumbii i Brazylii oraz intensywną Robustą z Wietnamu. Starannie przygotowana kawa Ispirazione Italiana Espresso Palermo oddaje energię i pasję miasta, od którego pochodzi jej nazwa - dzięki czemu możesz poczuć atmosferę jak z włoskich kawiarni we własnym domu. Każdy łyk zawiera nuty pieprzu i ciemnej czekolady pod aksamitną pianką.

• To intensywne espresso łączy w sobie nuty ciemnej czekolady i pieprzu z aksamitną pianką, dzięki czemu za każdym razem poczujesz odważną osobowość Palermo.

• Intensywne espresso wykonane z wysokiej jakości mieszanki ziaren Arabiki z Brazylii i Kolumbi oraz Robusty z Wietnamu.

• Kawa NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ispirazione Italiana Espresso Palermo posiada intensywaność 10.

• Pod obfitą, aksamitną pianką kryją się nuty pieprzu i ciemnej czekolady, inspirowane siłą morza i ciepłem sycylijskiego słońca.

• Opakowanie zawiera 16 kapsułek kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ispirazione Italiana Espresso Palermo kompatybilnych z ekspresami na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

• Wszystkie kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® można w pełni poddać recyklingowi. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: https://www.dolce-gusto.pl/recykling.


NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Palermo Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
03.04.2026
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
112 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
NESCAFÉ Dolce Gusto
EAN:
8445290422200
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
112 g
Marka:
NESCAFÉ Dolce Gusto
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445290422200

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa


Pozostałe informacje

16 x 7 g = 112 g e Pakowano w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa 800 174 902


Informacje producenta

Marka

Nescafé


Marka standaryzowana

MarkaNescafé

Podmarka

Podmarka Dolce Gusto


Logotypy stron trzecich

Green Dot

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Inspirowana wyrazistym charakterem Palermo, kawa w kapsułkach NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ispirazione Italiana Espresso Palermo to intensywne espresso o bogatym smaku i palonych nutach. Espresso Palermo składa się z ziaren Arabiki z Kolumbii i Brazylii oraz intensywną Robustą z Wietnamu. Starannie przygotowana kawa Ispirazione Italiana Espresso Palermo oddaje energię i pasję miasta, od którego pochodzi jej nazwa - dzięki czemu możesz poczuć atmosferę jak z włoskich kawiarni we własnym domu. Każdy łyk zawiera nuty pieprzu i ciemnej czekolady pod aksamitną pianką. • To intensywne espresso łączy w sobie nuty ciemnej czekolady i pieprzu z aksamitną pianką, dzięki czemu za każdym razem poczujesz odważną osobowość Palermo. • Intensywne espresso wykonane z wysokiej jakości mieszanki ziaren Arabiki z Brazylii i Kolumbi oraz Robusty z Wietnamu. • Kawa NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ispirazione Italiana Espresso Palermo posiada intensywaność 10. • Pod obfitą, aksamitną pianką kryją się nuty pieprzu i ciemnej czekolady, inspirowane siłą morza i ciepłem sycylijskiego słońca. • Opakowanie zawiera 16 kapsułek kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ispirazione Italiana Espresso Palermo kompatybilnych z ekspresami na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto®. • Wszystkie kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® można w pełni poddać recyklingowi. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: https://www.dolce-gusto.pl/recykling.


Dodatkowe informacje

Ispirazione Italiana = Inspirowane Włochami. dolce-gusto.com

Produkty z kategorii Dolce Gusto

5.0
z 20 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa FLAT WHITE w kapsułkach (16 kaps.) 187 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa FLAT WHITE w kapsułkach (16 kaps.)

187 g
133,64 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 15 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CAPPUCCINO w kapsułkach (16 kaps.) 200 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CAPPUCCINO w kapsułkach (16 kaps.)

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa Dallmayr CREMA D'ORO w kapsułkach (16 kaps.) 120 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa Dallmayr CREMA D'ORO w kapsułkach (16 kaps.)

120 g
208,25 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 19 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (16 kaps.) 128 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (16 kaps.)

128 g
195,23 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
3.8
z 6 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa GRANDE w kapsułkach (16 kaps.) 128 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa GRANDE w kapsułkach (16 kaps.)

128 g
195,23 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.6
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CAFÉ AU LAIT w kapsułkach (16 kaps.) 160 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CAFÉ AU LAIT w kapsułkach (16 kaps.)

160 g
156,19 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 27 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LUNGO w kapsułkach (16 kaps.) 104 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LUNGO w kapsułkach (16 kaps.)

104 g
240,29 zł/kg
friscontowa cena
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 9 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa AMERICANO w kapsułkach (16 kaps.) 136 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa AMERICANO w kapsułkach (16 kaps.)

136 g
183,75 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 9 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa DOPPIO ESPRESSO w kapsułkach (16 kaps.) 136 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa DOPPIO ESPRESSO w kapsułkach (16 kaps.)

136 g
183,75 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.0
z 1 opinii
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa MADAGASCAR VANILLA MACCHIATO w kapsułkach (12 kaps.) 132 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa MADAGASCAR VANILLA MACCHIATO w kapsułkach (12 kaps.)

132 g
189,32 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.9
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa Dallmayr CREMA D'ORO INTENSA w kapsułkach (16 kaps.) 112 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa Dallmayr CREMA D'ORO INTENSA w kapsułkach (16 kaps.)

112 g
223,12 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 4 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LATTE MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.) 190 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LATTE MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.)

190 g
131,53 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa CARAMEL MACCHIATO w kapsułkach (12 kaps.) 128 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa CARAMEL MACCHIATO w kapsułkach (12 kaps.)

128 g
195,23 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 13 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa GRANDE INTENSO w kapsułkach (16 kaps.) 133 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa GRANDE INTENSO w kapsułkach (16 kaps.)

133 g
187,89 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 16 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CORTADO ESPRESSO MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.) 100 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CORTADO ESPRESSO MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.)

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 6 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa RISTRETTO BARISTA w kapsułkach (16 kaps.) 120 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa RISTRETTO BARISTA w kapsułkach (16 kaps.)

120 g
208,25 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 4 opinii
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa CAFFE LATTE w kapsułkach (12 kaps.) 121 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa CAFFE LATTE w kapsułkach (12 kaps.)

121 g
206,53 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.7
z 3 opinii
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa HOUSE BLEND AMERICANO w kapsułkach (12 kaps.) 102 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa HOUSE BLEND AMERICANO w kapsułkach (12 kaps.)

102 g
245,00 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.0
z 1 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa na zimno ICED FRAPPÉ w kapsułkach (16 kaps.) 152 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa na zimno ICED FRAPPÉ w kapsułkach (16 kaps.)

152 g
164,41 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 3 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LATTE MACCHIATO CARAMEL w kapsułkach (16 kaps.) 146 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LATTE MACCHIATO CARAMEL w kapsułkach (16 kaps.)

146 g
171,16 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa PUMPKIN SPICE LATTE w kapsułkach (12 kaps.) 129 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa PUMPKIN SPICE LATTE w kapsułkach (12 kaps.)

129 g
193,72 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

Produkty marki NESCAFÉ Dolce Gusto

5.0
z 20 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa FLAT WHITE w kapsułkach (16 kaps.) 187 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa FLAT WHITE w kapsułkach (16 kaps.)

187 g
133,64 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 15 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CAPPUCCINO w kapsułkach (16 kaps.) 200 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CAPPUCCINO w kapsułkach (16 kaps.)

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 19 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (16 kaps.) 128 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (16 kaps.)

128 g
195,23 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
3.8
z 6 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa GRANDE w kapsułkach (16 kaps.) 128 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa GRANDE w kapsułkach (16 kaps.)

128 g
195,23 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.6
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CAFÉ AU LAIT w kapsułkach (16 kaps.) 160 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CAFÉ AU LAIT w kapsułkach (16 kaps.)

160 g
156,19 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 27 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LUNGO w kapsułkach (16 kaps.) 104 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LUNGO w kapsułkach (16 kaps.)

104 g
240,29 zł/kg
friscontowa cena
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 9 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa AMERICANO w kapsułkach (16 kaps.) 136 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa AMERICANO w kapsułkach (16 kaps.)

136 g
183,75 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 9 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa DOPPIO ESPRESSO w kapsułkach (16 kaps.) 136 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa DOPPIO ESPRESSO w kapsułkach (16 kaps.)

136 g
183,75 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.8
z 4 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LATTE MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.) 190 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LATTE MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.)

190 g
131,53 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 13 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa GRANDE INTENSO w kapsułkach (16 kaps.) 133 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa GRANDE INTENSO w kapsułkach (16 kaps.)

133 g
187,89 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 16 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CORTADO ESPRESSO MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.) 100 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CORTADO ESPRESSO MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.)

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 6 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa RISTRETTO BARISTA w kapsułkach (16 kaps.) 120 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa RISTRETTO BARISTA w kapsułkach (16 kaps.)

120 g
208,25 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa NEW YORK MORNING BLEND w kapsułkach (18 kaps.) 149 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa NEW YORK MORNING BLEND w kapsułkach (18 kaps.)

149 g
167,72 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.0
z 1 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa na zimno ICED FRAPPÉ w kapsułkach (16 kaps.) 152 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa na zimno ICED FRAPPÉ w kapsułkach (16 kaps.)

152 g
164,41 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 3 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LATTE MACCHIATO CARAMEL w kapsułkach (16 kaps.) 146 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LATTE MACCHIATO CARAMEL w kapsułkach (16 kaps.)

146 g
171,16 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store