Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny i żele do prania
Płyny
Uniwersalne
Duże >3l
PERWOLL Renew Płyn do prania tkanin Wool
Płyn do prania tkanin Wool Renew PERWOLL 3.74l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

PERWOLL Renew Płyn do prania tkanin Wool

3.74 l
PERWOLL

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt wycofany
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
3.74 l
Dostawca:
HENKEL
Marka:
PERWOLL
EAN:
9000101578041
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
3.74 l
Marka:
PERWOLL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101578041

Produkty z kategorii Płyny

5.0
z 7 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 70 prań Mountain Spring 3150ml 3.15 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 70 prań Mountain Spring 3150ml

3.15 l
26,98 zł/l
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2028
5.0
z 2 opinii
VIZIR Płyn do prania uniwersalny 80 prań 3600ml 3.6 l

VIZIR

Płyn do prania uniwersalny 80 prań 3600ml

3.6 l
21,39 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.8
z 6 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin delikatnych i wełny 60 prań 3600ml 3.6 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełny 60 prań 3600ml

3.6 l
13,89 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027
5.0
z 12 opinii
WOOLITE Płyn do prania uniwersalny 60 prań 3600ml 3.6 l

WOOLITE

Płyn do prania uniwersalny 60 prań 3600ml

3.6 l
13,89 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
5.0
z 2 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 75 prań 3750ml 3.75 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 75 prań 3750ml

3.75 l
18,66 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2031

Produkty marki PERWOLL

4.9
z 30 opinii

19% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
61,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
5.0
z 16 opinii

19% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań Blossom 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań Blossom 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
61,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
4.9
z 23 opinii

19% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
61,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2031
4.9
z 14 opinii

19% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin białych i jasnych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin białych i jasnych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
61,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2029
5.0
z 12 opinii

19% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
61,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2031
5.0
z 4 opinii

19% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 60 prań Dark Bloom 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 60 prań Dark Bloom 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
61,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2031
4.9
z 19 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 20 prań 1000ml 1 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 20 prań 1000ml

1 l
26,19 zł/l
Cena26,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2031
5.0
z 8 opinii

19% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin sportowych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin sportowych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
61,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2031
5.0
z 20 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin białych i jasnych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin białych i jasnych 40 prań 2000ml

2 l
22,00 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 31 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 2000ml

2 l
22,00 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2031
5.0
z 23 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań 2000ml

2 l
22,00 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.8
z 10 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 40 prań 2000ml

2 l
22,00 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.8
z 12 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań Dark Bloom 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań Dark Bloom 2000ml

2 l
22,00 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2031
5.0
z 7 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań Blossom 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań Blossom 2000ml

2 l
22,00 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
4.9
z 29 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 20 prań 1000ml 1 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 20 prań 1000ml

1 l
26,79 zł/l
Cena26,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2031
5.0
z 9 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 20 prań Dark Bloom 1000ml 1 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 20 prań Dark Bloom 1000ml

1 l
26,19 zł/l
Cena26,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store