Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Migdały
Całe
BAKALLAND Migdały
Migdały BAKALLAND 40g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

BAKALLAND Migdały

40 g
BAKALLAND

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Migdały łuskane. Produkt ogólnego przeznaczenia, gotowy do spożycia.


Cechy

źródło magnezu

Dobra i polska firma


BAKALLAND Migdały


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2484.00 kJ
29.6%
Wartość energetyczna (kcal)
601.00 kcal
30.1%
Tłuszcz (g)
50.00 g
71.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.90 g
19.5%
Węglowodany (g)
6.50 g
2.5%
w tym cukry (g)
4.50 g
5.0%
Błonnik (g)
12.00 g
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Magnez (mg)
255.00 mg
67.9%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749026093
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
40 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749026093

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i chlodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Fabryczna 5, 00-446 Warszawa


Adres producenta

FoodWell Sp. z o.o., ul. Fabryczna 5, 00-446 Warszawa www.foodwell.pl


Informacje producenta

Marka

Bakalland


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Migdał to niedaleki krewny moreli, który zazwyczaj klasyfikowany jest jako orzech. Botanicznie migdały należą jednak do kategorii owoców.


O marce

Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.


Dodatkowe informacje

Wspieramy Ukrainę

Produkty z kategorii Migdały

4.8
z 59 opinii
HEBAR Migdały 400 g

HEBAR

Migdały

400 g
69,72 zł/kg
Cena promocyjna27,89 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.7
z 31 opinii
BAKALLAND Migdały 200 g

BAKALLAND

Migdały

200 g
88,45 zł/kg
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 50 opinii
BAKALLAND Migdały łuskane 100 g

BAKALLAND

Migdały łuskane

100 g
96,90 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 44 opinii
KRESTO Migdały 100 g

KRESTO

Migdały

100 g
105,90 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Migdały BIO 100 g

BIO PLANET

Migdały BIO

100 g
127,90 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 7 opinii
BAKADELIO Migdały łuskane 100 g

BAKADELIO

Migdały łuskane

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 26 opinii
HEBAR Migdały 100 g

HEBAR

Migdały

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z orzechami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z orzechami

40 g
52,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 18 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową

40 g
52,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 30 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z żurawiną i pomarańczą 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z żurawiną i pomarańczą

40 g
53,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy o sm. mlecznej krówki (bez dodatku cukru) 25 g

BAKALLAND

Baton zbożowy o sm. mlecznej krówki (bez dodatku cukru)

25 g
59,60 zł/kg
Frisco poleca
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 21 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową

40 g
52,25 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 28 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z ziarnami i miodem 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z ziarnami i miodem

40 g
52,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z bakaliami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z bakaliami

40 g
52,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 7 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z mango i ananasem 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z mango i ananasem

40 g
53,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 10 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z truskawką i quinoa (bez dodatku cukru) 30 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z truskawką i quinoa (bez dodatku cukru)

30 g
71,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 15 opinii
BAKALLAND Owsianka z maliną i żurawiną 47 g

BAKALLAND

Owsianka z maliną i żurawiną

47 g
45,74 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store