Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Wafelki czekoladowe familijne
DARE Wafelki kakaowe z kremem kakaowym
Wafelki kakaowe z kremem kakaowym DARE 142g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 8 opinii

DARE Wafelki kakaowe z kremem kakaowym

142 g
DARE

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wafel Dare z kremem kakaowym marki Eti to doskonała przekąska dla miłośników intensywnego smaku kakao. Chrupiący wafel wypełniony delikatnym kremem kakaowym zapewnia przyjemne doznania smakowe. Wybierz Eti, aby cieszyć się pyszną i chrupiącą przekąską.

Dare Wafel z kremem kakaowym 142 g


DARE Wafelki kakaowe z kremem kakaowym


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2071.00 kJ
24.7%
Wartość energetyczna (kcal)
495.00 kcal
24.8%
Tłuszcz (g)
23.00 g
32.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
22.00 g
110.0%
Węglowodany (g)
63.00 g
24.2%
w tym cukry (g)
28.00 g
31.1%
Błonnik (g)
3.30 g
Białko (g)
6.50 g
13.0%
Sól (g)
0.80 g
13.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra mała przyjemność na kilka dni.
18.07.2025
0
0
Vita
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam❤️
30.04.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.08.2025
0
0
Iryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
142 g
Dostawca:
ETI
Marka:
DARE
EAN:
8690526035062
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
142 g
Marka:
DARE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ETI
EAN:
8690526035062

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Empark Mokotów Business Park, Polska, 02-676 Warszawa, ul. Postępu 18 B


Adres producenta

Eti Gida Sanayi ve Ticaret A.Ş. Eskişehir / Türkiye (BSK) Organize Sanayi Bölgesi Orhan Erden Bulvari No:3 (ÇKL) Organize Sanayi Bölgesi Orhan Erden Bulvari No:2 Zakład produkcyjny został oznaczony na opakowaniu sktótem (BSK) dla fabryki ciasteczek i (ÇKL) dla fabryki czekolady.


Adres importera

ETI European Food Industries S.A. Oddział w Polsce, Empark Mokotów Business Park, Polska, 02-676 Warszawa, ul. Postępu 18 B


Informacje producenta

Marka

Dare


Marka standaryzowana

MarkaDare

Dodatkowe informacje

www.etietieti.com

Produkty z kategorii Wafelki czekoladowe familijne

4.9
z 206 opinii
PRINCE POLO Classic Wafelek Classsic z kremem kakaowym oblany czekoladą x21 367 g

PRINCE POLO Classic

Wafelek Classsic z kremem kakaowym oblany czekoladą x21

367 g
57,19 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
4.9
z 55 opinii
MILKA Choco Wafer Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt. 150 g

MILKA Choco Wafer

Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-06-2027
4.8
z 9 opinii
PRINCESSA Mleczna Multipack 208 g

PRINCESSA

Mleczna Multipack

208 g
42,74 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 40 opinii
KINDER Cards Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem 79 g

KINDER Cards

Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem

79 g
107,47 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
4.9
z 46 opinii
MANNER Wafle z kremem czekoladowym 200 g

MANNER

Wafle z kremem czekoladowym

200 g
56,95 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027
4.9
z 24 opinii
GULLON Wafelki z nadzieniem czekoladowym bez cukru 60 g

GULLON

Wafelki z nadzieniem czekoladowym bez cukru

60 g
79,83 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2027
5.0
z 13 opinii
MANNER Wafle Minis kakaowe 5x25g 125 g

MANNER

Wafle Minis kakaowe 5x25g

125 g
57,52 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
5.0
z 43 opinii
GRZEŚKI Tyci Wafelki z kremem w czekoladzie 110 g

GRZEŚKI Tyci

Wafelki z kremem w czekoladzie

110 g
87,18 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
JUTRZENKA Familijne Wafle o smaku kakaowym 180 g

JUTRZENKA Familijne

Wafle o smaku kakaowym

180 g
28,28 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.7
z 3 opinii
JUTRZENKA Familijne Wafle o smaku kakaowo - śmietankowym 180 g

JUTRZENKA Familijne

Wafle o smaku kakaowo - śmietankowym

180 g
28,28 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 4 opinii
JUTRZENKA Familijne Gofrowe Wafle z musem czekoladowym 130 g

JUTRZENKA Familijne Gofrowe

Wafle z musem czekoladowym

130 g
39,92 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 18 opinii
KOPERNIK Wafel Teatralny kakaowy x6 100 g

KOPERNIK

Wafel Teatralny kakaowy x6

100 g
42,90 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 20 opinii
MANNER Wafle z kremem czekoladowym 75 g

MANNER

Wafle z kremem czekoladowym

75 g
54,53 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 6 opinii
RITTER SPORT Amicelli rurki orzechowe 150 g

RITTER SPORT

Amicelli rurki orzechowe

150 g
100,60 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store