Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Chipsy solone
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone
Chipsy ziemniaczane solone LAY'S 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 124 opinii

LAY'S Chipsy ziemniaczane solone

3.2 kg
LAY'S
Polska
1 szt.16 szt.

Cena166,24 zł
51,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Chipsy Lay's solone to klasyczna przekąska, idealna na każdą okazję. Chrupiące i smaczne, doskonałe do dzielenia się z przyjaciółmi i rodziną. Wybierz Lay's, aby cieszyć się ich wyjątkowym smakiem i chrupkością.

Lay's Chipsy ziemniaczane solone 200 g


LAY'S Chipsy ziemniaczane solone


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.01.2027
Dostępne warianty
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki
Pokaż wszystkie
Parametry
Cena za kg:
51,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
3.2 kg
Dostawca:
FRITO-LAY
Marka:
LAY'S
EAN:
5900259130068
Cena za kg:
51,95 zł/kg
Waga:
3.2 kg
Marka:
LAY'S
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRITO-LAY
EAN:
5900259130068

Produkty z kategorii Chipsy solone

4.9
z 47 opinii

18% taniej

PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone z solą morską 125 g

PRZYSNACKI

Chipsy w kotle prażone z solą morską

125 g
52,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
4.8
z 106 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 29 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy solone 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy solone

130 g
63,00 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
5.0
z 45 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane solone 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane solone

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
4.9
z 15 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe) 130 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe)

130 g
80,69 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2027
5.0
z 12 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane Oryginalne 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane Oryginalne

75 g
78,53 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
4.5
z 8 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe) 140 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe)

140 g
89,21 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
4.9
z 124 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

200 g
51,95 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
5.0
z 24 opinii
TRAFO Chipsy ziemniaczane smażone na oliwie z oliwek BIO 100 g

TRAFO

Chipsy ziemniaczane smażone na oliwie z oliwek BIO

100 g
189,90 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 21 opinii
PRZYSNACKI Chipsy Sopockie z soloną solą morską 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy Sopockie z soloną solą morską

130 g
59,92 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027

Produkty marki LAY'S

4.9
z 111 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.9
z 73 opinii
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki

120 g
54,08 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2026
4.8
z 106 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
5.0
z 72 opinii
LAY'S Stix Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym 130 g

LAY'S Stix

Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.8
z 55 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku kiełbasy 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku kiełbasy

130 g
70,69 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026
5.0
z 36 opinii
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku sera i ostrej papryki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku sera i ostrej papryki

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 123 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

200 g
51,95 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
4.9
z 124 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

200 g
51,95 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.9
z 140 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

200 g
51,95 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 68 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

200 g
51,95 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.9
z 72 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami

200 g
51,95 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
5.0
z 69 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki. 180 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki.

180 g
61,06 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 45 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami 180 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami

180 g
61,06 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 69 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane solone 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane solone

110 g
79,00 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.9
z 65 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku kurek w śmietanowym sosie 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku kurek w śmietanowym sosie

110 g
79,00 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store