Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Bulion
Wołowy
NATURAVENA Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO
Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO NATURAVENA 66g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

NATURAVENA Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO

66 g
NATURAVENA

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Idealna do sporządzania wywarów, sosów, żup, marynat i innych potraw.


NATURAVENA Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO


Produkt wycofany
Tagi
bio
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1227.00 kJ
14.6%
Wartość energetyczna (kcal)
296.00 kcal
14.8%
Tłuszcz (g)
23.00 g
32.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
11.00 g
55.0%
Węglowodany (g)
17.00 g
6.5%
w tym cukry (g)
6.50 g
7.2%
Białko (g)
3.70 g
7.4%
Sól (g)
48.70 g
811.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry produkt, dobry skład i smak. Kupuję to od dawna i zawsze jestem zadowolona. Z powodzeniem zastępuje naturalny bulion w płynie a zajmuje mniej miejsca w lodówce :-)
03.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
66 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
NATURAVENA
EAN:
5902367409753
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
66 g
Marka:
NATURAVENA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5902367409753

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.


Instrukcje dotyczące przygotowania

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
rozpuścić jedną kostkę w 0,5 l wrzącej wody i wymieszać.

Produkty z kategorii Wołowy

5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 9 opinii
MOG Rosół kolagenowy wołowy 500 g

MOG

Rosół kolagenowy wołowy

500 g
79,98 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2027
4.9
z 18 opinii
KRAKUS Bulion wołowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion wołowy (porcja na raz)

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 42 opinii
VEGETA NATUR Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
61,50 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027

Produkty marki NATURAVENA

4.9
z 28 opinii

15% taniej

NATURAVENA Mąka migdałowa 250 g

NATURAVENA

Mąka migdałowa

250 g
61,16 zł/kg
Cena promocyjna15,29 zł
18,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 20 opinii

18% taniej

NATURAVENA Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru) 340 g

NATURAVENA

Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru)

340 g
23,50 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028
4.8
z 9 opinii

20% taniej

NATURAVENA Stevia (do słodzenia pieczenia i gotowania) 500 g

NATURAVENA

Stevia (do słodzenia pieczenia i gotowania)

500 g
39,78 zł/kg
Cena promocyjna19,89 zł
24,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2029
5.0
z 22 opinii
NATURAVENA Ciecierzyca BIO 400 g

NATURAVENA

Ciecierzyca BIO

400 g
16,73 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
4.8
z 25 opinii
NATURAVENA Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO 1 l

NATURAVENA

Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO

1 l
23,89 zł/l
Cena23,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
4.9
z 15 opinii
NATURAVENA Hummus z oliwkami BIO 185 g

NATURAVENA

Hummus z oliwkami BIO

185 g
51,30 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2028
4.8
z 16 opinii
NATURAVENA Hummus z papryką BIO 185 g

NATURAVENA

Hummus z papryką BIO

185 g
46,97 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
5.0
z 15 opinii
NATURAVENA Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO 66 g

NATURAVENA

Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO

66 g
116,52 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
5.0
z 17 opinii
NATURAVENA Tahini (pasta sezamowa) 185 g

NATURAVENA

Tahini (pasta sezamowa)

185 g
74,54 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
4.9
z 17 opinii
NATURAVENA Musli orzechowe BIO 300 g

NATURAVENA

Musli orzechowe BIO

300 g
35,63 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
4.4
z 25 opinii
NATURAVENA Chleb ciemny bezglutenowy 200 g

NATURAVENA

Chleb ciemny bezglutenowy

200 g
51,95 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store