
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Suplement diety w postaci syropu o smaku truskawkowym, pasteryzowany.
Przenieś się w czasie, przypomnij sobie smak dzieciństwa i skąpanych w słońcu truskawek. Z każdą kroplą pokochasz go jeszcze bardziej.
Syrop owocowy Herbapol to smaczna, mocno owocowa propozycja, wzbogacona w witaminy C, B6, D oraz cynk, pomagające w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Specjalnie dla Ciebie.
wit. C, D, B₆, cynk
bez barwników
Zalecane spożycie: porcję jednostkową 20 ml (2 łyżki stołowe) syropu rozcieńczyć z wodą (200 ml). Spożywać 2 razy dziennie. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na zakrętce. Chronić od światła. Po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce w lodówce nie dłużej niż 30 dni. Zmiana barwy syropu w trakcie przechowywania jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu.
30
ul. Diamentowa 25, 20-471 Lublin, Polska
„Herbapol-Lublin" S.A. ul. Diamentowa 25, 20-471 Lublin, Polska www.herbapol.com.pl
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt nieodpowiedni dla diabetyków. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Herbapol
| Marka | Herbapol |
Witaminy: C, B₆, D oraz cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania składników produktu występuje w przypadku spożycia 40 ml produktu.
Herbapol od 1949 roku
Wartości odżywcze sprawdź na stronie: www.herbapol.com.pl/wartosci-odzywcze
Syrop truskawkowy bezglutenowy
Mango z ananasem Suplement diety
Kiwi Suplement diety
Truskawka Suplement diety
Zagęszczona baza napoju o smaku pomarańczowym bez cukru
Syrop o smaku malinowym z cytryną
Syrop o smaku truskawkowym
Wiśnia Suplement diety
Malina z jeżyną Suplement diety
Malina z cytryną Suplement diety
Czarna porzeczka Suplement diety
Syrop malinowo-różany
Domowy syrop z czarnej porzeczki
Syrop korzenny z mandarynką i pigwowcem
Syrop korzenny ze śliwek i malin
Napar owocowy Malinowa Rozkosz
Konfitura malinowa ekstra
Napar owocowy Pachnący Lasem
Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej
Koncentrat napoju o smaku mango z ananasem
Malina Suplement diety
Malina z żurawiną Suplement diety
Dżem malinowy niskosłodzony
Dżem truskawkowy niskosłodzony
Dżem brzoskwiniowy niskosłodzony
Dżem wiśniowy niskosłodzony
Dżem agrestowy niskosłodzony
Dżem jabłkowy niskosłodzony
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
Brak opinii dla wybranych filtrów