Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Waniliowe i śmietankowe
<500 ml
KOSMOS Lody proteinowe o smaku śmietanki
Lody proteinowe o smaku śmietanki KOSMOS 475ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.3
z 3 opinii

KOSMOS Lody proteinowe o smaku śmietanki

475 ml
KOSMOS

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lody Kosmos proteinowe


KOSMOS Lody proteinowe o smaku śmietanki


Produkt wycofany
Tagi
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.3
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
0%
3
33%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie smakują mi, pozostawiają na języku coś na kształt grubej warstwy tłuszczu, smak też pozostawia wiele do życzenia.
03.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne i nie wywalają glukozy w kosmos. Szkoda, że tak potwornie drogie 😇
21.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
475 ml
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
KOSMOS
EAN:
5906466819208
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
475 ml
Marka:
KOSMOS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5906466819208

Produkty z kategorii <500 ml

4.8
z 17 opinii
BEN&JERRY'S Cookie Dough Lody waniliowe z kawałkami ciastek i czekolady 465 ml

BEN&JERRY'S

Cookie Dough Lody waniliowe z kawałkami ciastek i czekolady

465 ml
62,34 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 19 opinii
BEN&JERRY'S Bohemian Raspberry Lody wegańskie waniliowe z kawałkami ciastek brownie z sosem malinowym 465 ml

BEN&JERRY'S

Bohemian Raspberry Lody wegańskie waniliowe z kawałkami ciastek brownie z sosem malinowym

465 ml
62,34 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 10 opinii
BEN&JERRY'S Lody Vanilla Pecan Blondie 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Vanilla Pecan Blondie

465 ml
62,34 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 64 opinii
HAAGEN-DAZS Lody waniliowe 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody waniliowe

460 ml
55,41 zł/l
Cena25,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.7
z 7 opinii
HAAGEN-DAZS Lody śmietankowe z kawałkami ciasteczek Speculoos i karmelem 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody śmietankowe z kawałkami ciasteczek Speculoos i karmelem

460 ml
50,41 zł/l
Cena23,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.6
z 35 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Lody wanilia z palonym masłem 460 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Lody wanilia z palonym masłem

460 ml
44,98 zł/l
Cena20,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.7
z 3 opinii
BEN&JERRY'S Lody Sweet Mango Memories 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Sweet Mango Memories

465 ml
72,02 zł/l
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 1 opinii
BEN&JERRY'S Lody Spectacu-love 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Spectacu-love

465 ml
77,40 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 14 opinii
BEN&JERRY'S Lody Churrifically Churros-y 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Churrifically Churros-y

465 ml
72,02 zł/l
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
BEN&JERRY'S Lody Strawberry Doughnut-eee 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Strawberry Doughnut-eee

465 ml
72,02 zł/l
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
LODY I SPÓŁKA Lody o smaku ciasteczkowym 475 ml

LODY I SPÓŁKA

Lody o smaku ciasteczkowym

475 ml
68,19 zł/l
Cena32,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2027
4.7
z 6 opinii
MAGNUM BONBON Czekoladki lodowe salted caramel & almond 208 ml

MAGNUM BONBON

Czekoladki lodowe salted caramel & almond

208 ml
138,41 zł/l
Cena28,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 1 opinii
MAGNUM BONBON Czekoladki lodowe white & chocolate cookie 208 ml

MAGNUM BONBON

Czekoladki lodowe white & chocolate cookie

208 ml
138,41 zł/l
Cena28,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
BEN&JERRY'S Lody czekoladowo- waniliowe z ciasteczkami i kawałkami czekolady 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody czekoladowo- waniliowe z ciasteczkami i kawałkami czekolady

465 ml
71,59 zł/l
Cena33,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store