Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Pasty dla dorosłych
Przeciw próchnicy
ORAL-B Pro-Expert Professional Protection Pasta do zębów
Pasta do zębów Pro Expert Professional Protection ORAL B 75ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 16 opinii

ORAL-B Pro-Expert Professional Protection Pasta do zębów

75 ml
ORAL-B

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Skuteczność opracowanej przez profesjonalistów pasty do zębów Oral-B Pro-Expert Professional Protection, została dowiedziona klinicznie. Zapewnia ona uczucie czystości całej jamy ustnej i 24-godzinną ochronę przed płytką bakteryjną przy szczotkowaniu dwa razy dziennie.


Cechy

Zapewnia 24-godzinną ochronę przy szczotkowaniu dwa razy dziennie

Zapewnia uczucie czystości całej jamy ustnej

Aktywnie wzmacnia zęby poprzez remineralizację szkliwa

Tworzy tarczę chroniącą przed bakteriami i kwasem

Profesjonalnie opracowana przy współpracy z dentystami pasta o dowiedzionej klinicznie skuteczności

Pasta do zębów o smaku mięty

Kartonik nadający się do recyklingu


ORAL-B Pro-Expert Professional Protection Pasta do zębów


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt znany i dobry
27.10.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona
01.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2025
0
0
Bogusława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
ROBERT
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Michalina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
75 ml
Dostawca:
P&G DS
Marka:
ORAL-B
EAN:
8700216106863
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
75 ml
Marka:
ORAL-B
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
P&G DS
EAN:
8700216106863

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Procter & Gamble, 65823 Schwalbach/Ts., Germany


Adres producenta

Procter & Gamble, 65823 Schwalbach/Ts., Germany


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Dla dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia. Użycie produktu przez dzieci powyżej 6 roku życia tylko po konsultacji ze stomatologiem. Zawiera fluorek cyny (II) (1100 ppm fluoru) oraz fluorek sodu (350 ppm fluoru).


Informacje producenta

Marka

Oral-B


Marka standaryzowana

MarkaOral-B

Podmarka

Podmarka Pro Expert Advanced Science


Opis produktu

Skuteczność opracowanej przez profesjonalistów pasty do zębów Oral-B Pro-Expert Professional Protection, została dowiedziona klinicznie. Zapewnia ona uczucie czystości całej jamy ustnej i 24-godzinną ochronę przed płytką bakteryjną przy szczotkowaniu dwa razy dziennie.

Produkty z kategorii Przeciw próchnicy

4.9
z 14 opinii

27% taniej

SENSODYNE Pasta do zębów Whitening 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Whitening

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
22,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 55 opinii
COLGATE Triple Action Pasta do zębów Original Mint 75 ml

COLGATE Triple Action

Pasta do zębów Original Mint

75 ml
119,87 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2029
4.9
z 21 opinii
ELMEX Pasta do zębów 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 12 opinii
ELMEX Pasta do zębów Anti-Caries Professional 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów Anti-Caries Professional

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2029
4.9
z 21 opinii
SIGNAL Pasta do zębów Green Tea 100 ml

SIGNAL

Pasta do zębów Green Tea

100 ml
69,90 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
4.9
z 71 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Original 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Original

75 ml
175,87 zł/l
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 27 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Whitening 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Whitening

75 ml
175,87 zł/l
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 13 opinii
ELMEX Caries Protection Plus Pasta do zębów Complete Care 75 ml

ELMEX Caries Protection Plus

Pasta do zębów Complete Care

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store