Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Proszki do prania
Do białego
Małe <2kg
E Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1650g
Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1650g E 1.65kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

E Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1650g

1.65 kg
E

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt wycofany
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.65 kg
Dostawca:
HENKEL
Marka:
E
EAN:
9000101807141
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
1.65 kg
Marka:
E
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101807141

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Henkel Polska Sp. z o.o. ; ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, Polska ; henkel.polska@henkel.com ; 22 565 60 00

Produkty z kategorii Do białego

E Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1500g 1.5 kg

E

Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1500g

1.5 kg
25,66 zł/kg
Cena38,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.9
z 12 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean 1100g 1.1 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean 1100g

1.1 kg
34,08 zł/kg
Cena37,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
4.9
z 12 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g 1.1 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g

1.1 kg
31,81 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2028
5.0
z 3 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Silan 990g 990 g

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Silan 990g

990 g
35,85 zł/kg
Cena35,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031
5.0
z 7 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Sensitive 990g 990 g

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Sensitive 990g

990 g
35,85 zł/kg
Cena35,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031
5.0
z 13 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean 1650g 1.65 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean 1650g

1.65 kg
29,39 zł/kg
Cena48,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2031
4.0
z 1 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 27 prań Deep Clean Silan 1485g 1.485 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 27 prań Deep Clean Silan 1485g

1.485 kg
31,64 zł/kg
Cena46,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2031

Produkty marki E

25% taniej

E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt. 1 szt

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt.

1 szt
Cena promocyjna27,99 zł
37,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2031

22% taniej

E Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań 3000g 3 kg

E

Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań 3000g

3 kg
15,00 zł/kg
Cena promocyjna44,99 zł
57,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml

1.012 l
17,88 zł/l
Cena18,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml

1.1 l
16,45 zł/l
Cena18,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028

20% taniej

E Żel do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań Aromatherapy Orchidea 2700ml 2.7 l

E

Żel do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań Aromatherapy Orchidea 2700ml

2.7 l
16,66 zł/l
Cena promocyjna44,99 zł
56,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml

1.1 l
16,45 zł/l
Cena18,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028

20% taniej

E Żel do prania tkanin białych i jasnych 66 prań 2970ml 2.97 l

E

Żel do prania tkanin białych i jasnych 66 prań 2970ml

2.97 l
15,15 zł/l
Cena promocyjna44,99 zł
55,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2031
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml

1.1 l
15,54 zł/l
Cena17,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
E Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1500g 1.5 kg

E

Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1500g

1.5 kg
25,66 zł/kg
Cena38,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml

1.012 l
17,88 zł/l
Cena18,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
E Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 54 prania Aromatherapy Orchidea 2700g 2.7 kg

E

Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 54 prania Aromatherapy Orchidea 2700g

2.7 kg
20,74 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2030
E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt. 576 g

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt.

576 g
96,34 zł/kg
Cena55,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2031
E Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 30 prań 1500g 1.5 kg

E

Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 30 prań 1500g

1.5 kg
23,99 zł/kg
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2029
E Proszek do prania tkanin białych i jasnych 60 prań 3000g 3 kg

E

Proszek do prania tkanin białych i jasnych 60 prań 3000g

3 kg
18,66 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
E Żel do prania tkanin białych i jasnych 33 prania 1485ml 1.485 l

E

Żel do prania tkanin białych i jasnych 33 prania 1485ml

1.485 l
26,93 zł/l
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2031
E Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 27 prań Aromatherapy Orchidea 1350g 1.35 kg

E

Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 27 prań Aromatherapy Orchidea 1350g

1.35 kg
26,66 zł/kg
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store