Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Paczkowane wypieki
Babeczki i muffinki
BAILEYS Mini muffinki z nadzieniem likierowym (6 szt.)
Mini muffinki z nadzieniem likierowym (6 szt.) BAILEYS 210g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 4 opinii

BAILEYS Mini muffinki z nadzieniem likierowym (6 szt.)

210 g
BAILEYS

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mini Muffinki Baileys.Ciasto biszkoptowo-tłuszczowe oblane polewą tłuszczową o smaku karmelowym (10 %), z nadzieniem o smaku likieru śmietankowego (10 %) i dekoracją cukrową (1 %).


BAILEYS Mini muffinki z nadzieniem likierowym (6 szt.)


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1689.00 kJ
20.1%
Wartość energetyczna (kcal)
403.00 kcal
20.2%
Tłuszcz (g)
18.00 g
25.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.50 g
32.5%
Węglowodany (g)
57.00 g
21.9%
w tym cukry (g)
33.00 g
36.7%
Białko (g)
3.90 g
7.8%
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.06.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
210 g
Dostawca:
DAN CAKE POLONIA
Marka:
BAILEYS
EAN:
5709152020502
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
210 g
Marka:
BAILEYS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DAN CAKE POLONIA
EAN:
5709152020502

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Produkt gotowy do spożycia dla ludzi. Przechowywać w miejscu suchym, chronić przed ciepłem. 


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Produkt gotowy do spożycia dla ludzi. Przechowywać w miejscu suchym, chronić przed ciepłem. 

Produkty z kategorii Babeczki i muffinki

4.7
z 43 opinii
DAN CAKE Muffinka czekoladowa 75 g

DAN CAKE

Muffinka czekoladowa

75 g
41,20 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
4.7
z 28 opinii
DAN CAKE Muffinka stracciatella 75 g

DAN CAKE

Muffinka stracciatella

75 g
41,20 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 24 opinii
SCHAR Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa 65 g

SCHAR

Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa

65 g
82,92 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
5.0
z 9 opinii
SCHAR Babeczki morelowe bezglutenowe 250 g

SCHAR

Babeczki morelowe bezglutenowe

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026

Produkty marki BAILEYS

4.9
z 9 opinii
BAILEYS Irish Cream Likier 700 ml

BAILEYS Irish Cream

Likier

700 ml
107,13 zł/l
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
BAILEYS Irish Cream Likier 1 l

BAILEYS Irish Cream

Likier

1 l
99,99 zł/l
Cena99,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
BAILEYS Irish Cream Likier 500 ml

BAILEYS Irish Cream

Likier

500 ml
119,98 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store