Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Waniliowe i śmietankowe
<500 ml
BEN&JERRY'S Lody Sweet Mango Memories
Lody Sweet Mango Memories BEN&JERRY'S 465ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 3 opinii

BEN&JERRY'S Lody Sweet Mango Memories

465 ml
BEN&JERRY'S
Holandia

Cena33,49 zł
72,02 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lody śmietankowe z sosem o smaku mango (8%) i cukierkami o smaku waniliowym (8%)


Cechy

- Ben & Jerry's Sweet Mango Memories to wyjątkowe lody łączące smak słodkiej śmietanki, tropikalnego mango i białej czekolady, które przyprawiają o smakowity zawrót głowy

- Ten deser lodowy to pyszne połączenie aksamitnych lodów śmietankowych, kręciołków słodkiego mango i kawałków chrupiącej, białej czekolady, które rozpływają się w ustach

- Lody w kubku Ben & Jerry's bazują na składnikach posiadających certyfikat Fairtrade, a więc wybierając nasz produkt, dbasz o lepszą przyszłość lokalnych społeczności i środowiska naturalnego

- Lody Ben & Jerry's są produktem koszernym, oraz posiadającym certyfikat halal

- Deser lodowy Ben & Jerry's Sweet Mango Memories zawiera produkty mleczne pozyskiwane z poszanowaniem zwierząt

- Ben & Jerry's to nie tylko pyszne lody ale również cały wachlarz działań mających na celu wspieranie sprawiedliwości społecznej, zrównoważonego rozwoju i różnorodności


BEN&JERRY'S Lody Sweet Mango Memories


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Dostępne warianty
BEN&JERRY'S Lody Strawberry Doughnut-eee
Pokaż wszystkie
Tagi
Fair Trade

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1067.00 kJ
12.7%
Wartość energetyczna (kcal)
255.00 kcal
12.8%
Tłuszcz (g)
15.00 g
21.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
10.00 g
50.0%
Węglowodany (g)
26.00 g
10.0%
w tym cukry (g)
24.00 g
26.7%
Błonnik (g)
< 0.50 g
Białko (g)
3.60 g
7.2%
Sól (g)
0.14 g
2.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.03.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
72,02 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
465 ml
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
BEN&JERRY'S
EAN:
8711327666962
Cena za kg:
72,02 zł/l
Pojemność:
465 ml
Marka:
BEN&JERRY'S
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8711327666962

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz spód opakowania. Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż -18 ℃.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C -18


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Reguliersdwarsstraat 63, 1017BK Amsterdam, NL


Adres producenta

Magnum ICC Europe BV, Reguliersdwarsstraat 63, 1017BK Amsterdam, NL Infolinia: 801 313 115 www.benjerry.pl


Informacje producenta

Marka

Ben & Jerry's


Marka standaryzowana

MarkaBen & Jerry's

Logotypy stron trzecich

Fairtrade

KOF K Kosher


Opis produktu

Przygotuj się na smakowitą podróż i prawdziwą słodką ucztę, która zostanie w Twojej pamięci na długo. Lody w kubku Ben & Jerry's Sweet Mango Memories o smaku słodkiej śmietanki, z kręciołkami o smaku mango i kawałkami białej czekolady to absolutna rozkosz dla podniebienia. Deser jest idealną propozycją dla tych, którzy uwielbiają, gdy najlepsze słodkości łączą się w jedną całość. W tym przypadku to połączenie kremowej śmietanki, tropikalnego mango i kawałków rozpływającej się w ustach białej czekolady. To zestawienie, którego się nie zapomina! Lody śmietankowe Ben & Jerry's wyróżniają się intensywnym i autentycznym smakiem, a to za sprawą starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników. Deser lodowy Ben & Jerry's Sweet Mango Memories posiada certyfikat Fairtrade, co oznacza, że składniki, z których powstał, pochodzą z miejsc stosujących zasady sprawiedliwego handlu. Lody zawierają również produkty mleczne pozyskiwane z poszanowaniem zwierząt. Ponadto Ben & Jerry's Sweet Mango Memories to produkt zarówno koszerny, jak i posiadający certyfikat halal. Lody umieszczono w opakowaniu, które jest aż w 92% pochodzenia roślinnego i nadaje się do recyklingu. Możesz zatem cieszyć się wyjątkowym smakiem ulubionego deseru, jednocześnie mając pewność, że Twoje wybory konsumenckie mają lepszy wpływ na otoczenie, wspierają lokalnych rolników i promują sprawiedliwość społeczną. Wypróbuj także inne desery lodowe Ben & Jerry's, np. czekoladowe Fudge Brownie z kawałkami czekoladowych ciastek brownie albo lody waniliowe z ciastkami o smaku czekoladowym i z sosem orzechowym Peanut Butter & Cookies – to prawdziwe lodowe pyszności!


Dodatkowe informacje

Produkty z kategorii <500 ml

4.8
z 17 opinii
BEN&JERRY'S Cookie Dough Lody waniliowe z kawałkami ciastek i czekolady 465 ml

BEN&JERRY'S

Cookie Dough Lody waniliowe z kawałkami ciastek i czekolady

465 ml
62,34 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 19 opinii
BEN&JERRY'S Bohemian Raspberry Lody wegańskie waniliowe z kawałkami ciastek brownie z sosem malinowym 465 ml

BEN&JERRY'S

Bohemian Raspberry Lody wegańskie waniliowe z kawałkami ciastek brownie z sosem malinowym

465 ml
62,34 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 10 opinii
BEN&JERRY'S Lody Vanilla Pecan Blondie 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Vanilla Pecan Blondie

465 ml
62,34 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 64 opinii
HAAGEN-DAZS Lody waniliowe 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody waniliowe

460 ml
55,41 zł/l
Cena25,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.7
z 7 opinii
HAAGEN-DAZS Lody śmietankowe z kawałkami ciasteczek Speculoos i karmelem 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody śmietankowe z kawałkami ciasteczek Speculoos i karmelem

460 ml
50,41 zł/l
Cena23,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.6
z 35 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Lody wanilia z palonym masłem 460 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Lody wanilia z palonym masłem

460 ml
44,98 zł/l
Cena20,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.7
z 3 opinii
BEN&JERRY'S Lody Sweet Mango Memories 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Sweet Mango Memories

465 ml
72,02 zł/l
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 1 opinii
BEN&JERRY'S Lody Spectacu-love 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Spectacu-love

465 ml
77,40 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 14 opinii
BEN&JERRY'S Lody Churrifically Churros-y 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Churrifically Churros-y

465 ml
72,02 zł/l
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
BEN&JERRY'S Lody Strawberry Doughnut-eee 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Strawberry Doughnut-eee

465 ml
72,02 zł/l
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
LODY I SPÓŁKA Lody o smaku ciasteczkowym 475 ml

LODY I SPÓŁKA

Lody o smaku ciasteczkowym

475 ml
68,19 zł/l
Cena32,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2027
4.7
z 6 opinii
MAGNUM BONBON Czekoladki lodowe salted caramel & almond 208 ml

MAGNUM BONBON

Czekoladki lodowe salted caramel & almond

208 ml
138,41 zł/l
Cena28,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 1 opinii
MAGNUM BONBON Czekoladki lodowe white & chocolate cookie 208 ml

MAGNUM BONBON

Czekoladki lodowe white & chocolate cookie

208 ml
138,41 zł/l
Cena28,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
BEN&JERRY'S Lody czekoladowo- waniliowe z ciasteczkami i kawałkami czekolady 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody czekoladowo- waniliowe z ciasteczkami i kawałkami czekolady

465 ml
71,59 zł/l
Cena33,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Produkty marki BEN&JERRY'S

4.8
z 17 opinii
BEN&JERRY'S Cookie Dough Lody waniliowe z kawałkami ciastek i czekolady 465 ml

BEN&JERRY'S

Cookie Dough Lody waniliowe z kawałkami ciastek i czekolady

465 ml
62,34 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 19 opinii
BEN&JERRY'S Bohemian Raspberry Lody wegańskie waniliowe z kawałkami ciastek brownie z sosem malinowym 465 ml

BEN&JERRY'S

Bohemian Raspberry Lody wegańskie waniliowe z kawałkami ciastek brownie z sosem malinowym

465 ml
62,34 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii

15% taniej

BEN&JERRY'S Lody Chocolate Fudge Brownie 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Chocolate Fudge Brownie

465 ml
62,34 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 8 opinii
BEN&JERRY'S Sundae Dulce De-lish Lody 427 ml

BEN&JERRY'S

Sundae Dulce De-lish Lody

427 ml
67,89 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 10 opinii
BEN&JERRY'S Lody Vanilla Pecan Blondie 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Vanilla Pecan Blondie

465 ml
62,34 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
BEN&JERRY'S Lody Spectacu-love 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Spectacu-love

465 ml
77,40 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 14 opinii
BEN&JERRY'S Lody Churrifically Churros-y 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Churrifically Churros-y

465 ml
72,02 zł/l
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
BEN&JERRY'S Lody Strawberry Doughnut-eee 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Strawberry Doughnut-eee

465 ml
72,02 zł/l
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 17 opinii
BEN&JERRY'S Peanut Butter Lody o smaku masła orzechowego 465 ml

BEN&JERRY'S

Peanut Butter Lody o smaku masła orzechowego

465 ml
72,02 zł/l
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
BEN&JERRY'S Lody Banoffee Pie 427 ml

BEN&JERRY'S

Lody Banoffee Pie

427 ml
83,11 zł/l
Cena35,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
BEN&JERRY'S Lody czekoladowo- waniliowe z ciasteczkami i kawałkami czekolady 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody czekoladowo- waniliowe z ciasteczkami i kawałkami czekolady

465 ml
71,59 zł/l
Cena33,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store