Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Płatki śniadaniowe
Kukurydziane
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)
Płatki Gold Flakes - Nestle
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 50 opinii

NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

4 kg
NESTLÉ
Polska
1 szt.16 szt.

Cena148,64 zł
37,16 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Płatki Corn Flakes Miód i Orzeszki od NESTLÉ to przepyszne, chrupiące płatki kukurydziane, które urzekną niemal każdego. Polane złocistym miodem oraz posypane drobną mieszanką orzechów laskowych, zachwycają swym smakiem.

Płatki Corn Flakes Miód i Orzeszki to śniadaniowa alternatywa dla klasycznej kanapki. Świetnie smakują, dodają energii, a przy tym nie obciążają żołądka. Takie śniadanie to dobra propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Co ważne, płatki z mlekiem nie są daniem skomplikowanym w przygotowaniu, a do tego są gotowe w przeciągu maksymalnie kilku minut.

**Płatki Corn Flakes Miód i Orzeszki od NESTLÉ ** idealnie sprawdzą się:

  • W połączeniu z mlekiem
  • Jako samodzielna przekąska
  • Jako dodatek do jogurtów

NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Dostępne warianty
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bezglutenowy
Parametry
Cena za kg:
37,16 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
4 kg
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
NESTLÉ
EAN:
5900020000552
Cena za kg:
37,16 zł/kg
Waga:
4 kg
Marka:
NESTLÉ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900020000552

Produkty z kategorii Kukurydziane

5.0
z 24 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 500 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

500 g
23,58 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.7
z 3 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane klasyczne 250 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane klasyczne

250 g
17,96 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 400 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

400 g
29,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
Nowość
KELLOGG'S Płatki śniadaniowe FROSTIES (kukurydziane z lukrem) 330 g

KELLOGG'S

Płatki śniadaniowe FROSTIES (kukurydziane z lukrem)

330 g
45,42 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.9
z 164 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 50 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

250 g
37,16 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 113 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 105 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane klasyczne 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane klasyczne

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 1 opinii
EKO WITAL Płatki kukurydziane (bez dodatku cukru) BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukru) BIO

300 g
34,97 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Produkty marki NESTLÉ

5.0
z 24 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 500 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

500 g
23,58 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 400 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

400 g
29,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 23 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy)

25 g
90,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 5 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 31 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)

25 g
90,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.2
z 10 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czekoladą 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czekoladą

23 g
93,48 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 27 opinii
NESTLÉ Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy) 22 g

NESTLÉ

Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy)

22 g
102,27 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
93,48 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 9 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy)

25 g
90,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,25 zł
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
NESTLÉ FITNESS Granola z płatkami owsianymi 300 g

NESTLÉ FITNESS

Granola z płatkami owsianymi

300 g
29,97 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
76,86 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z czekoladą 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z czekoladą

35 g
76,86 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 12 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy)

25 g
90,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.5
z 2 opinii
NESTLÉ FITNESS Granola z czekoladą 300 g

NESTLÉ FITNESS

Granola z czekoladą

300 g
29,97 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.0
z 1 opinii
NESTLÉ FITNESS Granola z czekoladą, komosą ryżową i migdałami 300 g

NESTLÉ FITNESS

Granola z czekoladą, komosą ryżową i migdałami

300 g
29,97 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store