Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany 500 ml

Woda źródlana

Data ważności: 10-12-2019
Naturalna woda źródlana niegazowana - Żywiec Zdrój
FriscoNowy, zapakowany
1,79
za 1 szt. / 500 ml
3,58 / l
EAN: 5900541000062
FriscoNowy, zapakowany
14,32
za 8 sztuk
EAN: 5900541002950
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Doskonałej jakości niegazowana woda Żywiec Zdrój, wydobywana z ekologicznie czystych terenów położonych w otulinie Żywieckiego Parku Krajobrazowego.


Źródlana woda Żywiec Zdrój, dzięki swojemu delikatnemu smakowi, niskiej zawartości sodu, niskiej mineralizacji oraz pierwotnej czystości doskonale gasi pragnienie. Jest też odpowiednia do picia na co dzień dla każdego, niezależnie od wieku, czy stanu zdrowia. Woda Żywiec Zdrój jest polecana przez Instytut Matki i Dziecka w żywieniu dzieci oraz kobiet w ciąży i karmiących. To jedyna woda polecana nawet dla niemowląt.

O jej najwyższej jakości świadczą liczne wyróżnienia oraz zaufanie milionów konsumentów, dzięki któremu woda Żywiec Zdrój jest najchętniej wybieraną wodą butelkowaną w Polsce.*

Woda niegazowana Żywiec Zdrój dostępna jest także w formacie sportowym 0,7 l; 0,33 l dedykowanym dla dzieci oraz 5 l dla całej rodziny.

Wydobywana z ujęcia: Pilsko w Jeleśni koło Żywca

*Na podstawie badania zrealizowanego na zlecenie Żywiec Zdrój przez IQS Sp z o.o. w listopadzie 2017 roku metodą CAWI na ogólnopolskiej próbie N=400 użytkowników kategorii woda niegazowana. 

  Wartości odżywcze

  Pokaż

  Wartości odżywcze

  Składnik pokarmowySuma składników mineralnych 230,00 mg/l
  anion wodorowęglanowy 131,06 mg/l
  anion fluorkowy 0,07 mg/l
  kation magnezowy5,62 mg/l
  kation wapniowy41,69 mg/l
  kation sodowy9,65 mg/l

  Przygotowywanie i przechowywanie

  Pokaż

  Rodzaj przechowywania

  Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

  Przechowywanie

  Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu, najlepiej spożyć w ciągu 24 godz. od otwarcia.

  Opakowanie

  Pokaż

  Rozmiar opakowania

  500

  Jednostka

  ml

  Waga brutto: 526

  Wymiar liczbowy: 500

  Jednostka (specyficzna): Mililitrów

  Rodzaj opakowania

  Typ: Butelka plastikowa

  Informacje o recyklingu

  Opakowanie: Nadające się do recyklingu

  Język produktu

  Główny język opisupolski
  Język danychpolski

  Języki na opakowaniu

  polski

  Opakowanie handlowe

  GTIN: 05900541000086

  Informacje producenta

  Pokaż

  Opis produktu

  Niegazowana woda Żywiec Zdrój to doskonałej jakości woda źródlana naturalnego pochodzenia, wydobywana z ekologicznie czystych terenów położonych w otulinie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Woda Żywiec Zdrój, dzięki swojemu delikatnemu smakowi, niskiej mineralizacji, niskiej zawartości sodu oraz pierwotnej czystości nie tylko doskonale gasi pragnienie, jest też odpowiednia do picia na co dzień dla każdego, niezależnie od wieku, czy stanu zdrowia. Instytut Matki i Dziecka poleca ją w żywieniu niemowląt i dzieci oraz kobiet w ciąży i karmiących. Woda niegazowana Żywiec Zdrój dostępna jest także w formacie 0,7 l; 0,33 l dedykowanym dla dzieci oraz 1,5 l i 5 l dla całej rodziny. Wydobywana z ujęcia: Pilsko w Jeleśni koło Żywca. Produkt polecany przez Instytut Matki i Dziecka w żywieniu niemowląt i dzieci, mam karmiących i kobiet w ciąży

  Cechy

  krystaliczna górska woda źródlana

  Marka

  Żywiec Zdrój

  Marka: Żywiec Zdrój

  Produkt

  Nazwa funkcjonalnaWoda źródlana
  WariantNiegazowany

  O marce

  Żywiec Zdrój to wieloletnia tradycja i najwyższa jakość płynąca z doświadczenia i miłości do natury. To najwyższej jakości woda wydobywana z ekologicznie czystych terenów położonych w otulinie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Woda Żywiec Zdrój jest odpowiednia do picia na co dzień, dla każdego, niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Jej neutralny smak, niska mineralizacja, niska zawartość sodu oraz krystaliczna czystość sprawiają, że stanowi optymalne źródło nawodnienia. Od lat jest polecana przez Instytut Matki i Dziecka w diecie nawet tak szczególnych grup osób, jak niemowlęta i dzieci oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. O jej najwyższej jakości świadczą liczne wyróżnienia oraz zaufanie milionów konsumentów, dzięki któremu woda Żywiec Zdrój jest najchętniej wybieraną wodą butelkowaną w Polsce.* *Żywiec Zdrój S.A. za Nielsen: Żywiec Zdrój S.A. osiągnął najwyższy udział równy 32,3% w kategorii wody butelkowanej (z uwzględnieniem tzw. wód smakowych) w rynku Cała Polska (jako suma rynków Hipermarkety, Supermarkety, Dyskonty, Sklepy spożywcze i winno-cukiernicze, Stacje Benzynowe), Panel Handlu Detalicznego, udziały wartościowe w okresie I-XII 2014.

  Dodatkowe informacje

  Żywiec Zdrój - Po stronie natury Posadźmy 1 000 000 drzew postronienatury.pl

  Dane teleadresowe

  Pokaż

  Nazwa i adres producenta

  ŻYWIEC ZDRÓJ S.A. Cięcina ul. Św. Katarzyny 187 34-350 Węgierska Górka Zakład produkcyjny: ul. Suska 46 34-340 Jeleśnia

  Adres zwrotny

  ŻYWIEC ZDRÓJ S.A. Cięcina ul. Św. Katarzyny 187 34-350 Węgierska Górka Infolinia: 801 10 11 10 Koszt połączenia = 1 impuls taryfy lokalnej

  Telefon/Fax kontaktowy

  801101110