Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Migdały
Płatki
BAKALLAND Migdał w płatkach
Migdały w płatkach 75g - Bakalland
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 40 opinii

BAKALLAND Migdał w płatkach

75 g
BAKALLAND

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Migdał w płatkach marki Bakalland to orzechy posiadające szereg wartości odżywczych. Zawierają cenne dla organizmu kwasy tłuszczowe, magnez, miedź, błonnik i amigdalinę. Ich systematyczne spożywanie pozytywnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy.

Migdały to produkt, który urozmaici niejedno ciasto czy deser. Charakterystyczny, orzechowy smak doskonale sprawdzi się zarówno jako dodatek, jak i samodzielna przekąska pomiędzy posiłkami. Są również podstawowym składnikiem rewelacyjnej masy migdałowej.

Płatki migdałów można wykorzystać jako:

  • Dodatek do dipu migdałowego
  • Ciasteczek owsianych z migdałami
  • Dekoracji ciast i deserów

Cechy

źródło błonnika pokarmowego i magnezu

Dobra i polska firma


BAKALLAND Migdał w płatkach


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2543.00 kJ
30.3%
Wartość energetyczna (kcal)
615.00 kcal
30.8%
Tłuszcz (g)
53.00 g
75.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.20 g
26.0%
Węglowodany (g)
5.30 g
2.0%
w tym cukry (g)
4.70 g
5.2%
Błonnik (g)
9.40 g
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Magnez (mg)
241.00 mg
64.1%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
40 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
na szczęście trafiłam na 'dobre' płatki - zwykle jak kupowałam płatki innej firmy to trafiały mi się takie o zjełczałym zapachu i smaku, jakieś stare albo popsute. Tym razem się nie zwiodłam
26.12.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Przydatne do przygotowania potraw
19.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
18.08.2025
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
codzienny dodatek do śniadania-do płatków owsianych
12.05.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Ada
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749020312
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
75 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749020312

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Fabryczna 5, 00-446 Warszawa


Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

FoodWell Sp. z o.o., ul. Fabryczna 5, 00-446 Warszawa www.foodwell.pl


Informacje producenta

Marka

Bakalland


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Opis produktu

Migdały blanszowane w płatkach są źródłem magnezu. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


O marce

Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.


Dodatkowe informacje

Wspieramy Ukrainę

Produkty z kategorii Migdały

4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.9
z 22 opinii
BAKALLAND Migdały w płatkach 150 g

BAKALLAND

Migdały w płatkach

150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 38 opinii
HEBAR Płatki migdałowe 80 g

HEBAR

Płatki migdałowe

80 g
99,88 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 27 opinii
BIG NATURE Płatki migdałowe 150 g

BIG NATURE

Płatki migdałowe

150 g
89,93 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
4.8
z 6 opinii
HELIO Płatki migdałowe 70 g

HELIO

Płatki migdałowe

70 g
98,43 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 8 opinii
BIO PLANET Płatki migdałowe (migdały cięte) BIO 100 g

BIO PLANET

Płatki migdałowe (migdały cięte) BIO

100 g
141,90 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
4.9
z 13 opinii
HEBAR Płatki migdałowe 300 g

HEBAR

Płatki migdałowe

300 g
89,30 zł/kg
Cena26,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 29 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z żurawiną i pomarańczą 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z żurawiną i pomarańczą

40 g
53,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 46 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z orzechami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z orzechami

40 g
52,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy o sm. mlecznej krówki (bez dodatku cukru) 25 g

BAKALLAND

Baton zbożowy o sm. mlecznej krówki (bez dodatku cukru)

25 g
59,60 zł/kg
Frisco poleca
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 18 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową

40 g
52,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 7 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z mango i ananasem 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z mango i ananasem

40 g
53,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 28 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z ziarnami i miodem 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z ziarnami i miodem

40 g
52,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z bakaliami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z bakaliami

40 g
52,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 21 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową

40 g
52,25 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 13 opinii
BAKALLAND Owsianka z owocami leśnymi 47 g

BAKALLAND

Owsianka z owocami leśnymi

47 g
42,34 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 15 opinii
BAKALLAND Owsianka z maliną i żurawiną 47 g

BAKALLAND

Owsianka z maliną i żurawiną

47 g
45,74 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store