Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Owoce suszone
Rodzynki
HELIO Rodzynki sułtańskie
Rodzynki sułtańskie HELIO 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

HELIO Rodzynki sułtańskie

200 g
HELIO

Cena5,89 zł
29,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Rodzynki są najpopularniejszym owocem suszonym wśród wszystkich bakalii.
Rodzynki są suszonymi winogronami o barwie od ciemnobrązowej do jasnobursztynowej, złocistej.
Uzyskuje się je poprzez suszenie na słońcu mocno dojrzałych, soczystych, słodkich, bezpestkowych winogron.
Najlepsze odmiany rodzynek pochodzą z Turcji, Iranu, Grecji, USA oraz Chin.
Rodzynki zawierają duże ilości naturalnego cukru - fruktozy, przez co dostarczają duże ilości energii.

HELIO Rodzynki sułtańskie


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1192.00 kJ
14.2%
Wartość energetyczna (kcal)
285.00 kcal
14.3%
Białko (g)
2.30 g
4.6%
Węglowodany (g)
64.60 g
24.8%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne i miękkie
07.06.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
HELIO S.A.
Marka:
HELIO
EAN:
5905617000182
Cena za kg:
29,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
HELIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HELIO S.A.
EAN:
5905617000182

Produkty z kategorii Rodzynki

4.8
z 52 opinii
BAKALLAND Rodzynki 200 g

BAKALLAND

Rodzynki

200 g
35,95 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 44 opinii
KRESTO Rodzynki Jumbo 200 g

KRESTO

Rodzynki Jumbo

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 35 opinii
KRESTO Rodzynki 200 g

KRESTO

Rodzynki

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.9
z 71 opinii
BAKALLAND Rodzynki luksusowe 100 g

BAKALLAND

Rodzynki luksusowe

100 g
58,90 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 29 opinii
BAKALLAND Rodzynki sułtańskie 100 g

BAKALLAND

Rodzynki sułtańskie

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 48 opinii
HEBAR Rodzynki sułtanki 400 g

HEBAR

Rodzynki sułtanki

400 g
30,98 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 20 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 200 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

200 g
68,45 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 34 opinii
BAKALLAND Rodzynki 400 g

BAKALLAND

Rodzynki

400 g
29,22 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 3 opinii
HELIO Rodzynki sułtańskie 200 g

HELIO

Rodzynki sułtańskie

200 g
29,45 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 22 opinii
BIG NATURE Rodzynki suszone 1 kg

BIG NATURE

Rodzynki suszone

1 kg
21,99 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 6 opinii
HELIO Natura Rodzynki sułtańskie (bez konserwantów) 150 g

HELIO Natura

Rodzynki sułtańskie (bez konserwantów)

150 g
41,27 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
HELIO Rodzynki królowej 150 g

HELIO

Rodzynki królowej

150 g
36,60 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 11 opinii
BAKADELIO Rodzynki sułtańskie 150 g

BAKADELIO

Rodzynki sułtańskie

150 g
35,93 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Produkty marki HELIO

4.9
z 7 opinii
HELIO Natura Morele suszone (bez konserwantów) 150 g

HELIO Natura

Morele suszone (bez konserwantów)

150 g
71,27 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 16 opinii
HELIO Figi suszone (miękkie owoce) 150 g

HELIO

Figi suszone (miękkie owoce)

150 g
87,27 zł/kg
Cena13,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.8
z 6 opinii
HELIO Płatki migdałowe 70 g

HELIO

Płatki migdałowe

70 g
98,43 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 18 opinii
HELIO Jackfruit suszony (chlebowiec) 60 g

HELIO

Jackfruit suszony (chlebowiec)

60 g
104,83 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 14 opinii
HELIO Masa krówkowa - kajmak (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa - kajmak (bezglutenowa)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 2 opinii
HELIO Masa krówkowa o sm. waniliowym (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa o sm. waniliowym (bezglutenowa)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 6 opinii
HELIO Natura Rodzynki sułtańskie (bez konserwantów) 150 g

HELIO Natura

Rodzynki sułtańskie (bez konserwantów)

150 g
41,27 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 9 opinii
HELIO Masa makowa z bakaliami i miodem (bezglutenowa) 850 g

HELIO

Masa makowa z bakaliami i miodem (bezglutenowa)

850 g
14,69 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
HELIO Rodzynki królowej 150 g

HELIO

Rodzynki królowej

150 g
36,60 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store