Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Parówki
Z kurczaka
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki
Parówki bez osłonek - Sokołów
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 654 opinii

SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki

140 g
SOKOŁÓW

3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
34,93 zł/kg
4,89 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (6% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sokoliki to pyszne paróweczki. Są doskonałym źródłem białka i mają obniżoną zawartość tłuszczu. Zawierają aż 90% mięsa! Są delikatnie przyprawione i przygotowane z najlepszej jakości mięsa drobiowego z dodatkiem cielęciny. Nie mają osłonek, dzięki czemu można je łatwo i szybko przyrządzić zarówno na ciepło, po podgrzaniu, jak i na zimno jako przekąskę. Sokoliki to nie tylko propozycja dla najmłodszych, ale dla wszystkich aktywnych i dbających o dietę. Produkt drobiowy z cielęciną, homogenizowany, wędzony, parzony.


Cechy

drobiowo-cielęce

bez dodatku konserwantów

90 % mięsa

bez osłonki

bez laktozy

źródło białka

produkt bezglutenowy


SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.10.2026
Tagi
promocja
Powiązane promocje
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g
Kup 2 sztuki a zapłacisz 4,59zł/szt.
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g
Kup 2 sztuki a zapłacisz 4,59zł/szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
773.00 kJ
9.2%
Wartość energetyczna (kcal)
186.00 kcal
9.3%
Tłuszcz (g)
13.00 g
18.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.00 g
20.0%
Węglowodany (g)
1.70 g
0.7%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Białko (g)
15.50 g
31.0%
Sól (g)
1.70 g
28.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
654 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
6%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Syn bardzo lubi
28.08.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre dla dzieci
12.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Syn chce tylko Sokoliki
10.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Syn uwielbia
04.05.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
19.12.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Paróweczki o dosyć dobrym składzie. Delikatne i przyjemne w smaku
13.12.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne parówki
11.12.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
03.11.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry prosty sklad, smaczne
29.10.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super💯❤️
15.09.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
08.08.2025
0
0
Nikt
zweryfikowano
Zgłaszam
Normalne
05.08.2025
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze na ciepło
11.06.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubiony produkt w tej kategorii 👍️
04.06.2025
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
18.03.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Prosty skład, bez konserwantów, smaczne.
05.02.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre parówki które lubi moje dziecko
03.02.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedne z lepszych parówek, jeśli chodzi o skład i kaloryczność. Bardzo dobre w smaku.
11.01.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko ok
11.12.2024
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️👍️👍️
29.10.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,79 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5906712808277
Cena za kg:
32,79 zł/kg
Waga:
140 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5906712808277

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Temperatura przechowywania od +1 °C do +6 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Aleja 550-lecia 1, 08-300 Sokołów Podlaski


Pozostałe informacje

Znak przekreślonego kłosa - PL-105-340 Produkt bez osłonki, pakowany w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

Sokołów S.A., Aleja 550-lecia 1 18-300 Sokołów Podlaski


Informacje producenta

Marka

Sokołów


Marka standaryzowana

MarkaSokołów

Podmarka

Podmarka Sokoliki


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Znak przekreślonego kłosa


Opis produktu

źródło białka bez laktozy

Produkty z kategorii Z kurczaka

4.9
z 654 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 255 opinii
KRAKUS. Parówki z piersi kurczaka 200 g

KRAKUS.

Parówki z piersi kurczaka

200 g
37,95 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 148 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z fileta z kurczaka bezglutenowe 180 g

TARCZYŃSKI

Parówki z fileta z kurczaka bezglutenowe

180 g
42,17 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 106 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z kurcząt 225 g

MORLINY Berlinki

Parówki z kurcząt

225 g
36,40 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 18 opinii
WASĄG parówki z kurczaka bio 150 g

WASĄG

parówki z kurczaka bio

150 g
176,60 zł/kg
Cena26,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.7
z 30 opinii
Berlinki Berlinki 100% kurczaka 160 g

Berlinki

Berlinki 100% kurczaka

160 g
64,94 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 53 opinii
MORLINY Berlinki Kids 120 g

MORLINY

Berlinki Kids

120 g
41,58 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
5.0
z 14 opinii
SOKOLIKI Parówki z serem cheddar 130 g

SOKOLIKI

Parówki z serem cheddar

130 g
55,31 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 21 opinii
WASĄG Parówki drobiowe BIO 4 szt. 240 g

WASĄG

Parówki drobiowe BIO 4 szt.

240 g
166,63 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 170 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 311 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.9
z 165 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 165 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami delikatesowe - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami delikatesowe - plastry

100 g
89,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 98 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
109,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
4.8
z 16 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.8
z 17 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026
4.8
z 856 opinii
SOKOŁÓW Szynka Basiuni- plastry 140 g

SOKOŁÓW

Szynka Basiuni- plastry

140 g
59,21 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store