Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zupy i bazy do zup
Zupy krem
PAN POMIDOR Zupa krem pomidorowa z bazylią
Zupa krem Pomidor&Bazylia - Pan Pomidor&co
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 15 opinii

PAN POMIDOR Zupa krem pomidorowa z bazylią

400 g
PAN POMIDOR

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Posmakuj zup krem z Pan Pomidor!

Świeża zupa z dobrych warzyw. Ta zupa została przygotowana z naturalnych składników. Wszystkie warzywa pochodzą ze sprawdzonych przez nas upraw. Gwarantujemy, że nie ma w niej żadnych konserwantów czy barwników. Pakowana na gorąco – zachowuje świeżość i to, co dobre w warzywach. Smacznego życzy Pan Pomidor!

                


Cechy

lepszy smak!

3 z 5 dziennych porcji warzyw

164 kJ/39 kcal na 100 g

100% warzywności

bez substancji konserwujących

źródło błonnika

świeże zioła

odpowiedni dla vegan


PAN POMIDOR Zupa krem pomidorowa z bazylią


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański
bezglutenowy
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
164.00 kJ
2.0%
Wartość energetyczna (kcal)
39.00 kcal
2.0%
Tłuszcz (g)
0.70 g
1.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
6.40 g
2.5%
w tym cukry (g)
5.00 g
5.6%
Błonnik (g)
1.30 g
Białko (g)
1.20 g
2.4%
Sól (g)
0.82 g
13.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
Pawel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Pawel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
Nikola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.05.2025
0
0
Władysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
BRACIA URBANEK
Marka:
PAN POMIDOR
EAN:
5900907005557
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
400 g
Marka:
PAN POMIDOR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRACIA URBANEK
EAN:
5900907005557

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Podgrzewać na płycie grzejnej / palniku(Od postaci schłodzonej):

Przelej zupę do rondelka i podgrzewaj do uzyskania odpowiedniej temperatury.

Odgrzać w kuchence mikrofalowej(Od postaci schłodzonej):

Otwórz kubek, przykryj wieczkiem i wstaw do kuchenki mikrofalowej, podgrzewaj 3-4 min (850 W).


Przechowywanie

Ta zupa lubi chłód. Przechowywać w temperaturze +2°C do +6°C. Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Katarzynów 59, 99-400 Łowicz


Adres producenta

Firma Bracia Urbanek Andrzej i Jacek Urbanek Spółka Jawna, ul. Katarzynów 59, 99-400 Łowicz panpomidor.com


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA: Kubek po podgrzaniu może być bardzo gorący.


Informacje producenta

Marka

Pan Pomidor


Marka standaryzowana

MarkaPan Pomidor

Opis produktu

Zupa pomidorowa z bazylią. Klasyczny krem pomidorowy. Wykwintności zupie dodaje oliwa z oliwek extra virgin i świeża bazylia. Zdrowy posiłek w 3 minuty


O marce

Jesteśmy po to, aby ludzie jedli więcej warzyw. Wierzymy, że mając w diecie więcej warzyw czujemy się lepiej.

Produkty z kategorii Zupy krem

4.9
z 57 opinii
JEMYJEMY Zupa krem z zielonego groszku bezglutenowa 375 g

JEMYJEMY

Zupa krem z zielonego groszku bezglutenowa

375 g
21,57 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2027
4.9
z 52 opinii
JEMYJEMY Zupa krem z pieczarek bezglutenowa 375 g

JEMYJEMY

Zupa krem z pieczarek bezglutenowa

375 g
21,57 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
4.9
z 49 opinii
JEMYJEMY Zupa krem z pomidorów bezglutenowa 375 g

JEMYJEMY

Zupa krem z pomidorów bezglutenowa

375 g
21,57 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
5.0
z 6 opinii
KROKUS Przecier z dyni bezglutenowy 660 g

KROKUS

Przecier z dyni bezglutenowy

660 g
27,11 zł/kg
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 7 opinii
ACTIVUS ORGANIC Zupa krem z pomidorów bezglutenowa BIO 400 g

ACTIVUS ORGANIC

Zupa krem z pomidorów bezglutenowa BIO

400 g
26,97 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.9
z 14 opinii
ACTIVUS ORGANIC Zupa krem z marchwi z mleczkiem kokosowym bezglutenowa BIO 400 g

ACTIVUS ORGANIC

Zupa krem z marchwi z mleczkiem kokosowym bezglutenowa BIO

400 g
26,97 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
4.3
z 3 opinii
KROKUS Zupa krem z cukinii 470 g

KROKUS

Zupa krem z cukinii

470 g
36,79 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store