Daj się ponieść afrykańskim rytmom!

Każde wino z kolekcji Kumala to gwarantowana eksplozja kolorów i radości, niezależnie od okazji. Kumala to wino, które nie zna kompromisów, stawia na dobre towarzystwo, podsyca grilla i podkręca filmową atmosferę. Wino bez zbędnego zamieszania, bez snobizmu i bez formalności. Spróbujcie kipiących smakiem i pulsujących energią win spod południowoafrykańskiego słońca!

Poznaj wina Kumala!

Kolekcja Kumala to wina dla wszystkich, którzy pragną radości, smakują życie i kochają kolory.
  • Kumala Pinotage – czerwone, półwytrawne wino o wyczuwalnym smaku dojrzałych śliwek, dębu i przypraw. W ustach jest miękkie, gładkie oraz pełne owocowych aromatów.
  • Kumala Chenin Blanc – białe, półwytrawne wino o krystalicznej barwie z ciemnożółtymi refleksami. Pięknie łączy bujny smak dojrzałego melona i pieczonej gruszki z orzeźwiającą kwasowością zielonego jabłka.
  • Kumala Rose – różowe, półsłodkie wino, które od pierwszego spojrzenia cieszy połyskującym, jasnoróżowym kolorem. W zapachu eksplozja lata — dojrzałe truskawki i kwiaty. W ustach delikatna słodycz truskawek i dojrzałych wiśni.

Wina prosto z RPA!

Kumala to nowość, która wnosi do życia dawkę radości i kolorów. Napełnij kieliszek i wygrzewaj się w południowoafrykańskim słońcu.
  • Kumala Reserve Pinotage – czerwone, wytrawne wino, w którego zapachu wyczuwalne są śliwki i ciemnoczerwone owoce. Intensywne i bogate w ustach, ze słodką nutą na finiszu.
  • Kumala Reserve Chenin Blanc – białe, półwytrawne pełne życia wino, w którego smaku wyczuwalny jest dojrzały melon i miodowa gruszka. W ustach orzeźwiający smak zielonego jabłka okraszony słodyczą soczystego ananasa i dopełniony waniliową nutą dębu.

Poczuj rytm, poczuj Kumala!

Charakterystyczna jaszczurka na etykiecie to symbol win Kumala – trunku dla osób spragnionych autentycznych wrażeń, dzięki którym życie nabiera koloru. Te wina nakładają na wszystko filtr różowych okularów!