Poznaj markę POSHE

Z czym pijesz? Z colą czy z sokiem?

To pytanie często możemy usłyszeć na imprezie. Dzięki POSHE możesz zaproponować gościom coś więcej niż standardowe dopełnienie. Bezalkoholowy mix przygotowany wyłącznie z naturalnych składników przeniesie Cię do bogatego świata pełnego owoców, warzyw i ziół. Dodając POSHE do alkoholu, otrzymasz jakościowy koktajl bez wychodzenia z domu.

PROSTE PRZYGOTOWANIE
Na każdej butelce naszego mix-u POSHE znajduje się prosta instrukcja. Aby przygotować wysokiej jakości koktajl wystarczy do 250 ml szklanki:

1. Nalać 40 ml dedykowanego alkoholu
2. Uzupełnić kilkoma kostkami lodu,
3. Dodać 1/3 zawartości butelki POSHE.

I gotowe!

Mojito

Niezwykle popularny i lubiany na całym świecie drink pochodzący z Kuby.

Kluczem do przygotowania naprawdę wysokiej jakości koktajlu są świeże składniki. Skąpane w słońcu, dojrzałe limonki, pachnąca mięta i brązowy cukier. Dedykowany do białego rumu, stworzony po to by orzeźwiać, zwłaszcza w upalne dni.

Chcesz poznać wszystkie nasze koktajle? Kliknij w film i subskrybuj nasz kanał na You Tube.

Pornstar Martini

Pornstar Martini to popularne połącznie wódki z sokiem z cytryny, marakują i wanilią.

Egzotyczna marakuja w połączeniu z aromatyczną wanilią tworzy unikatowy słodko-kwaśny smak, który idealnie sprawdzi się jako orzeźwiający koktajl na gorące dni. Zamiast zwykłej wódki możesz również użyć tej o smaku wanilii i dopełnić całość kieliszkiem Prosecco, co dodatkowo uszlachetni koktajl i podbije wiodące nuty smakowe.

Chcesz wiedzieć więcej o tym jak przygotować i dekorować koktajle? Kliknij w film i subskrybuj nasz kanał na You Tube.