COLGATE

Colgate to jedna z najbardziej znanych i zaufanych marek na świecie, która dba o miliardy ludzi dzięki najbardziej zaawansowanym technologicznie i klinicznie sprawdzonym formułą.
Produkty marki Colgate dbają o poprawną higienę jamy ustnej na każdym etapie naszego życia. W Colgate wierzymy, że zdrowy i piękny uśmiech pomaga nam czuć się w pełni przygotowanym do realizacji własnych celów i stawać się bardziej pewnym siebie.

NASZA MISJA:

Dzielić się optymizmem – zawsze, wszędzie, z każdym.

Nasz uśmiech jest nasza siłą

ELMEX

W niepewnych czasach szukamy pewności. Z elmex® możesz być pewny zdrowia swoich zębów. Produkty do higieny jamy ustnej zapewniają skuteczną ochronę przed próchnicą i nadwrażliwością. Dzięki technologii, badaniom oraz bliskiej współpracy ze stomatologami, elmex® rozumie potrzeby i pomaga w codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

elmex® to, stworzona w Szwajcarii, marka dedykowana higienie jamy ustnej. Od 1948 roku promuje profilaktykę stomatologiczną, oferując szeroką gamę produktów o klinicznie potwierdzonej skuteczności. Najlepsze pasty i szczoteczki do zębów oraz płyny do płukania ust świetnie radzą sobie z takimi problemami jak: nadwrażliwość zębów, próchnica i jej zapobieganie, recesja dziąseł, erozja szkliwa, kamień pojawiający się na zębach czy przebarwienia zębów. Wśród szerokiej gamy produktów elmex® znajdziesz pasty do zębów, szczoteczki do zębów i płyny do płukania ust dla dzieci i dla dorosłych, w tym pasty wybielające oraz nici dentystyczne.
Wybierz elmex®.
Wybierz pewność.

MERIDOL

Ciesząca się uznaniem konsumentów marka meridol® powstała w 1986 roku w Szwajcarii. Specjalistyczne produkty meridol® zostały opracowane z myślą o osobach, które borykają się z chorobami dziąseł, takimi jak zapalenia i krwawienia dziąseł lub zapalenia przyzębia. Stosowanie produktów meridol® doskonale sprawdzi się też w zapobieganiu zakażeniom dziąseł czy próchnicy.
Produkty meridol® warto stosować łącznie. Jednoczesne użycie pasty do zębów meridol® oraz płynu do płukania ust, zapewnia szybkie zmniejszenie krwawienia dziąseł oraz zapalenia jamy ustnej.
Wśród produktów meridol® znajdziemy również szczoteczki do zębów, produkty na problemy z paradontozą, nieświeżym oddechem, wybielające oraz z chlorheksydyną. Swoje właściwości produkty meridol® zawdzięczają połączeniu składników aktywnych: aminofluorku oraz jonów cyny. To właśnie one walczą z płytką nazębną powodującą choroby dziąseł, co zostało potwierdzone w wielu badaniach klinicznych.
meridol® pielęgnuje dziąsła każdego dnia.

PALMOLIVE

W Palmolive wierzymy, że odrobina natury na co dzień pozwala nam poczuć się w pełni sobą. Dlatego, tworząc nasze produkty Palmolive sięgnęliśmy po inspiracje z natury, aby pomóc Ci zwolnić i skupić się na zmysłach w zabieganym, dynamicznie zmieniającym się świecie.

Formuły produktów Palmolive zostały stworzone z troską o Ciebie i Twoich bliskich, tak aby żyć w zgodzie ze sobą i czerpać z natury to, co najlepsze.

PROTEX

Protex to jedna z wiodących marek na świecie w segmencie ochrony i pielęgnacji skóry. Nasza historia sięga roku 1970, gdy opracowaliśmy pierwsze mydło antybakteryjne. Obecnie produkty Protex są dostępne w ponad 120 krajach.
Każdego dnia, dzięki skutecznym produktom higieny osobistej Protex tworzy bezpieczne otoczenie, a tym samym pomaga chronić zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Wspieramy ludzi, aby mogli doświadczać tego wszystkiego, co dobre i unikać kontaktu z tym, co złe i pomagając im się rozwijać. Na całym świecie wspieramy inicjatywy edukacyjne promujące korzyści mycia rąk wśród dzieci, aby mogły żyć w czystych, bezpiecznych i zdrowszych warunkach.

AJAX

Sprzątanie to część życia!
Gdzie jest życie, tam jest bałagan!
Jesteśmy zabieganymi ludźmi, którzy wymagają, aby świat dostosował się do naszych potrzeb i nowego stylu życia. Ajax zawsze był po naszej stronie, aby uwolnić nas od zmagań z czyszczeniem kuchni, wanny, toalety, podłogi, wszystkiego!
Ajax łączy skuteczność działania z długotrwale utrzymującym się zapachem. Od lat Ajax jest marką, która nigdy Cię nie zawiodła. Przy każdym rozlanym napoju, rozrzuconym spaghetti, czy błocie na podłodze - byliśmy tam.
Jesteśmy marką, która pozwala zadbać o miejsca w których żyjemy.
Żyj pełnią domu!