ZMIEŃ ZAKUPY NA DOBRE! KUPUJ ŚWIEŻO W SUPER CENACH

1

Gwarancja świeżości lub zwrot pieniędzy ​

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i dostawców, z którymi współpracujemy, dlatego jeśli nie spełnimy Twoich oczekiwań zwrócimy Ci pieniądze, a dodatkowo otrzymasz od nas 10 zł na poczet przyszłych zakupów. Regulamin.

2

95% pozytywnych ocen

Zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii od naszych Klientów na temat produktów świeżych takich jak owoce, warzywa, mięsa, nabiał czy ryby. 95% z nich było pozytywnych tzn. otrzymaliśmy 4 lub 5 gwiazdek! Wszystkie opinie znajdziesz na kartach poszczególnych produktów. ​

3

Promocje i ceny jak w hipermarketach ​

Zamiast sklepów stacjonarnych mamy własne centrum logistyczne, w którym dbamy o Twoje zamówienie na każdym jego etapie. Niższe koszty logistyczne, brak pośredników i 15-lat doświadczenia pozwalają nam utrzymać konkurencyjne ceny oferowanych produktów. Kupując na Frisco zyskujesz dostęp do świeżych produktów w super cenach! A dodatkowo możesz korzystać z tysięcy promocji do -50%.

JAK ZAPEWNIAMY ŚWIEŻOŚĆ?

Wyróżnia nas unikalny model działania i doświadczenie. Od 15 lat współpracujemy wyłącznie z zaufanymi dostawcami, a produkty wybieramy z najwyższą starannością – tak, jakbyśmy robili to dla siebie!
Najkrótsza droga od dostawcy do Twojego domu
  • U nas produkty nie leżą tygodniami na półkach i nie są dotykane przez innych klientów – niemal prosto od dostawcy lądują pod Twoimi drzwiami!
  • Nie posiadamy sklepów stacjonarnych. Produkty świeże są przywożone do naszego magazynu 3 razy dziennie bezpośrednio przez dostawców, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. Następnie są kompletowane pod indywidualne zamówienia i jadą prosto do domu Klienta.
Staranny proces selekcji
  • Wyłącznie sprawdzeni dostawcy, którzy dostarczają swoje warzywa, owoce, nabiał, mięsa, ryby i owoce morza do najlepszych restauracji w Polsce!
  • Starannie wyselekcjonowane wysokogatunkowe produkty
  • Potrójna kontrola jakości prowadzona przez wyszkolonych kontrolerów jakości w naszym magazynie
Bezpieczne dostawy
  • Wszystkie dostawy realizujemy specjalnymi Frisco Vanami, czyli samochodami z chłodnią i mroźnią, które zapewniają odpowiednie warunki przewożonym produktom spożywczym.
  • Dla Twojego bezpieczeństwa ograniczamy także kontakt kierowcy z Klientami. Produkty są starannie zapakowane i nie są dotykane przez innych Klientów.

Poznaj naszą ofertę świeżych warzyw i owoców