Szanowni Państwo, ze względu na bardzo duże zainteresowanie zakupami w naszym sklepie, dostępne terminy dostaw mogą być odległe. Pracujemy intensywnie nad poprawą sytuacji.

Nowe zgłoszenie

Opisz proszę swój problem. Nasz dział wsparcia skontaktuje się z Tobą możliwie szybko.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Frisco S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 306/308, 03-840. Jeśli chcą Państwo poznać więcej informacji prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.

 

Zamawiając produkty na Frisco.pl dajemy Państwu możliwość wyboru formy spakowania zakupów.

  

Wszystkie opakowania (zarówno foliowe jak i papierowe) można zwracać kierowcy przy kolejnych zamówieniach, a Frisco przekazuje je do recyklingu. 

 Cennik opłat od 01.09.2019

mceclip0.png

Opłata 4 zł za usługę pakowania w torby foliowe jest stała do15 sztuk toreb i zawiera opłatę recyklingową w kwocie 20 gr + VAT od sztuki zgodnie z nowelizacją tzw. ustawy śmieciowej, która wejdzie w życie 1.09.2019 r.

 

Możliwość wyboru sposobu pakowania zakupów dostępna jest wyłącznie dla zamówień realizowanych Frisco Vanami z dostawą w Warszawie i okolicach oraz dla zamówień do Coolomatów.


Aby wybrać sposób pakowania zakupów, należy po wyborze sposobu płatności, wybrać preferowany wariant z dwóch dostępnych opcji:

mceclip2.png

 

Zamówienia pakowane w kartony, bez dodatkowych opłat.