Szanowni Państwo, informujemy, że codziennie o godz. 9:00 oraz 19:00 otwieramy dodatkowe terminy dostaw na dzień kolejny.

Nowe zgłoszenie

Opisz proszę swój problem. Nasz dział wsparcia skontaktuje się z Tobą możliwie szybko.

Twoje zakupy pakujemy tak, jakbyśmy pakowali je dla siebie. Ostrożnie i starannie.

Twoje zamówienie dzielimy na części. Osobno pakujemy produkty chłodzone, spożywcze nie wymagające chłodzenia, mrożonki oraz chemię. Wszystko jest więc bezpieczne i łatwe do rozpakowania.

Twoje zamówienie jest przygotowywane w nowoczesny sposób. Zapewnia to bezpieczeństwo produktów i brak pomyłek. Torby z Twoimi zakupami umieszczane są w skrzynkach, w których bezpiecznie jadą do Ciebie. Produkty wymagające chłodzenia przewożone są oczywiście w chłodni, a mrożonki zabezpieczone dodatkowo suchym lodem.

Oferta realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej na terenie całego kraju, została tak przygotowana, aby do paczek nie trafiały produkty narażone na zniszczenie. Paczki są odpowiednio przygotowywane w naszym magazynie, by transport, nawet w najbardziej odległe zakątki Polski, nie spowodował utraty jakości produktów.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, Twoje zakupy z Frisco są perfekcyjne. Zapewniamy ich kompletność na poziomie ponad 99%.