Nowe zgłoszenie

Opisz proszę swój problem. Nasz dział wsparcia skontaktuje się z Tobą możliwie szybko.

Jak dostarczamy zakupy?

Zakupy dostarczamy z wykorzystaniem najnowocześniejszej w Polsce floty FriscoVanów - samochodów specjalnie przystosowanych do przewożenia żywności. FriscoVany są wyposażone w chłodnie, dzięki czemu, niezależnie od pogody, zapewniają idealne warunki dla Twoich zakupów. Mrożonki i lody przewożone są w specjalnych izotermicznych pojemnikach, a dodatkowo zabezpieczone warstwą suchego lodu.

Staranny proces pakowania zakupów oraz bezpieczna dostawa FriscoVanem to gwarancja zakupów najwyższej jakości. Możesz mieć pewność, że Twoje zakupy dotrą do Ciebie w idealnym stanie. Twoje zakupy, na terenie Warszawy i okolic, a także we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście, Katowicach i Bydgoszczy dostarczamy z wykorzystaniem własnej floty FriscoVanów, czyli specjalnie przystosowanych samochodów dostawczych Frisco.

Frisco dostarcza zamówienia również na terenie całej Polski. Poza obszarem Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Trójmiasta, Katowic i Bydgoszczy dostawę realizuje firma kurierska DPD. Koszty dostawy zależą od wartości i wagi zamówienia i są automatycznie wyliczanie w trakcie składania zamówienia.