Szanowni Państwo, ze względu na bardzo duże zainteresowanie zakupami w naszym sklepie, dostępne terminy dostaw mogą być odległe. Pracujemy intensywnie nad poprawą sytuacji.

Nowe zgłoszenie

Opisz proszę swój problem. Nasz dział wsparcia skontaktuje się z Tobą możliwie szybko.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Frisco S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 306/308, 03-840. Jeśli chcą Państwo poznać więcej informacji prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.

Voucher należy wprowadzić na etapie finalizacji zamówienia. Pole do wpisania kodu znajduje się nad wybraną formą płatności i jest oznaczone jako „kod z vouchera”. W tym miejscu należy wpisać kod a następnie kliknąć przycisk „Dodaj”. Wówczas poniżej pojawi się informacja o udzielonym rabacie.

Wartość zamówienia zostanie obniżona po kliknięciu „Złóż zamówienie z obowiązkiem zapłaty”. W podsumowaniu zamówienia oraz w mailu potwierdzającym jego złożenia pojawi się wówczas należność do zapłaty pomniejszona o wartość vouchera.

Kody rabatowe we Frisco nie są odejmowane od sumy zamówienia. Wprowadzony kod obniża ceny jednostkowe każdego produktu tak by suma zniżki była równa wartości vouchera.

Należy pamiętać, że każdy  voucher posiada swoją datę ważności oraz minimalną wartość zamówienia przy której będzie aktywowany. Wartość niewykorzystanego vouchera nie podlega zwrotowi w formie pieniężnej.

Kody rabatowe nie łączą się z innymi promocjami. W jednym zamówieniu można wykorzystać jeden voucher.