Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

PRODUKTY KLASZTORNE

PRODUKTY KLASZTORNE

Produkty Klasztorne – producent

Produkty Klasztorne są starannie wyselekcjonowane i oparte na naturalnych, tradycyjnych składnikach. To asortyment bogaty w wysokiej jakości produkty spożywcze, kosmetyki oraz artykuły higieniczne.

Produkty Klasztorne – wszystkie smaki i rodzaje

W naszej ofercie znajdziesz Produkty Klasztorne w postaci tradycyjnych pierogów, krokietów i naleśników.

ProduktyPRODUKTY KLASZTORNEwe Frisco.pl


4.8
z 56 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z mięsem BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z mięsem BIO

400 g
56,73 zł/kg
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026

4.9
z 82 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z ziemniakami i serem BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z ziemniakami i serem BIO

400 g
51,73 zł/kg
Cena20,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

4.7
z 47 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Naleśniki z serem BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Naleśniki z serem BIO

400 g
56,73 zł/kg
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026

5.0
z 24 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z serem na słodko BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z serem na słodko BIO

400 g
56,73 zł/kg
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

4.8
z 35 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Krokiety z mięsem BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Krokiety z mięsem BIO

400 g
56,73 zł/kg
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

4.8
z 28 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z kapustą i grzybami BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z kapustą i grzybami BIO

400 g
56,73 zł/kg
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

4.9
z 22 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Krokiety z kapustą i grzybami BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Krokiety z kapustą i grzybami BIO

400 g
51,73 zł/kg
Cena20,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
Każdy z nich jest robiony ręcznie i zawiera wyłącznie składniki pochodzenia ekologicznego.

.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store