Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

VITAX

Vitax - mieszanki ziołowe i owocowe oraz herbaty - najwyższa jakość mieszanek ziołowych

VITAX

Niepowtarzalny aromat herbat Vitax to połączenie wyselekcjonowanych składników, które przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Dzięki czemu my, miłośnicy herbaty możemy cieszyć się wyjątkowym naparem, który uzyskuje się z każdej torebki herbaty Vitax

W ofercie marki Vitax znajdują się znane mieszanki owocowe, a także takie, które podbiją serca i podniebienia miłośników nowych, nietypowych smaków. Oferta marki Vitax to także herbaty ziołowe, które mogą wspomóc trawienie lub pomóc w walce z przeziębieniem lub osłabieniem organizmu.

ProduktyVITAXwe Frisco.pl


4.9
z 18 opinii
VITAX Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.)

30 g
219,67 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 11 opinii
VITAX Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa i limonka (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa i limonka (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 14 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i porzeczka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i porzeczka (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.)

30 g
216,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 3 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.)

30 g
216,33 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

5.0
z 16 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.8
z 4 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 1 opinii
VITAX Ziołowy Upominek Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.) 68 g

VITAX Ziołowy Upominek

Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.)

68 g
286,62 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

5.0
z 3 opinii
VITAX Owocowy Upominek Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.) 80 g

VITAX Owocowy Upominek

Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.)

80 g
243,62 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 3 opinii
VITAX VITAX Zestaw herbat KOLEKCJA PRZYJEMNOŚCI (90 tor. w sasz.) 162 g

VITAX

VITAX Zestaw herbat KOLEKCJA PRZYJEMNOŚCI (90 tor. w sasz.)

162 g
225,25 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store