Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Napoje
Syropy
Malinowe

Malinowe

Wróć do Syropy




4.9
z 82 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina z żurawiną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina z żurawiną Suplement diety

420 ml
16,64 zł/l
Cena promocyjna6,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 353 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina Suplement diety

420 ml
15,21 zł/l
friscontowa cena
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 30 opinii
KROKUS Syrop malinowy bezglutenowy 300 ml

KROKUS

Syrop malinowy bezglutenowy

300 ml
53,63 zł/l
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

4.9
z 33 opinii
NASZE DOMOWE Syrop z malin 400 ml

NASZE DOMOWE

Syrop z malin

400 ml
42,98 zł/l
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

4.8
z 6 opinii
ŁOWICZ Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru 400 ml

ŁOWICZ

Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 47 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina z kwiatem lipy Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina z kwiatem lipy Suplement diety

420 ml
19,74 zł/l
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 87 opinii
ŁOWICZ Syrop o smaku malinowym 400 ml

ŁOWICZ

Syrop o smaku malinowym

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.8
z 13 opinii
POLSKA RÓŻA Syrop malinowy 250 ml

POLSKA RÓŻA

Syrop malinowy

250 ml
69,96 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 21 opinii
POLSKA RÓŻA Syrop malinowy 500 ml

POLSKA RÓŻA

Syrop malinowy

500 ml
46,58 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store