Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Napoje
Soki i napoje
Lemoniady

Lemoniady

Wróć do Soki i napoje




4.9
z 8 opinii
TYMBARK Lemoniada o smaku cytryna-arbuz 1.25 l

TYMBARK

Lemoniada o smaku cytryna-arbuz

1.25 l
3,19 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.7
z 6 opinii
TYMBARK Lemoniada o smaku cytryna-malina 1.25 l

TYMBARK

Lemoniada o smaku cytryna-malina

1.25 l
3,19 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 3 opinii
CAPPY Lemoniada o smaku cytryny moreli i kwiatu pomarańczy 400 ml

CAPPY

Lemoniada o smaku cytryny moreli i kwiatu pomarańczy

400 ml
8,22 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,39 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027

5.0
z 21 opinii
CAPPY Lemoniada o smaku cytryny 400 ml

CAPPY

Lemoniada o smaku cytryny

400 ml
8,22 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,39 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026

4.8
z 8 opinii
CAPPY Lemoniada o smaku cytryny i truskawki 400 ml

CAPPY

Lemoniada o smaku cytryny i truskawki

400 ml
8,22 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,39 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

4.8
z 18 opinii
TYMBARK Lemoniada o smaku cytryna-mięta 1.25 l

TYMBARK

Lemoniada o smaku cytryna-mięta

1.25 l
4,07 zł/l
Cena5,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 43 opinii
TYMBARK Po prostu Lemoniada cytryna limonka 1.25 l

TYMBARK Po prostu

Lemoniada cytryna limonka

1.25 l
3,99 zł/l
Cena4,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 2 opinii
BRACIA SADOWNICY Lemoniada limonka 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Lemoniada limonka

275 ml
22,51 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027

5.0
z 2 opinii
BRACIA SADOWNICY Lemoniada malina 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Lemoniada malina

275 ml
22,51 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027

5.0
z 6 opinii
BRACIA SADOWNICY Lemoniada grejpfrut 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Lemoniada grejpfrut

275 ml
22,51 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027

ON LEMON Lemoniada o smaku gruszkowym 330 ml

ON LEMON

Lemoniada o smaku gruszkowym

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2028


5.0
z 1 opinii
ON LEMON Lemoniada o smaku rabarbarowym 330 ml

ON LEMON

Lemoniada o smaku rabarbarowym

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2028

ON LEMON Lemoniada o smaku limonkowym 330 ml

ON LEMON

Lemoniada o smaku limonkowym

330 ml
17,24 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2028

5.0
z 1 opinii
ON LEMON Lemoniada o smaku śliwkowym 330 ml

ON LEMON

Lemoniada o smaku śliwkowym

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2028

ON LEMON Lemoniada o smaku agrestowym 330 ml

ON LEMON

Lemoniada o smaku agrestowym

330 ml
20,58 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2028

ON LEMON Lemoniada o smaku pomarańczowym 330 ml

ON LEMON

Lemoniada o smaku pomarańczowym

330 ml
20,88 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028

ON LEMON Lemoniada o smaku ananasowym 330 ml

ON LEMON

Lemoniada o smaku ananasowym

330 ml
20,58 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2028


ON LEMON Napój na bazie jaśminu i zielonej herbaty z dodatkiem soków 330 ml

ON LEMON

Napój na bazie jaśminu i zielonej herbaty z dodatkiem soków

330 ml
26,03 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2028

ON LEMON Lemoniada herbaciana matcha o smaku truskawkowym 330 ml

ON LEMON

Lemoniada herbaciana matcha o smaku truskawkowym

330 ml
26,03 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028

4.6
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z musujcą lemoniadą 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z musujcą lemoniadą

330 ml
21,48 zł/l
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2028

5.0
z 11 opinii
Z DOMU REMBOWSKICH Lemoniada z kwiatem czarnego bzu BIO 275 ml

Z DOMU REMBOWSKICH

Lemoniada z kwiatem czarnego bzu BIO

275 ml
27,60 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028

4.9
z 15 opinii
Z DOMU REMBOWSKICH Lemoniada z limonką BIO 275 ml

Z DOMU REMBOWSKICH

Lemoniada z limonką BIO

275 ml
27,24 zł/l
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028

5.0
z 4 opinii
Tomarchio Napój gazowany cytrynowy BIO 275 ml

Tomarchio

Napój gazowany cytrynowy BIO

275 ml
33,78 zł/l
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store