Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Warzywa i owoce
Pomidory
Duże

Duże

Wróć do Pomidory

CzerwoneMalinoweŚliwkowePozostałe



4.7
z 1989 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 4807 opinii
FRISCO FRESH Pomidory malinowe 3-4szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidory malinowe 3-4szt. (480g-720g)

~600 g
8,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,39 zł
Do koszyka

4.7
z 1566 opinii
FRISCO FRESH Pomidory 3-4 szt. tacka (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidory 3-4 szt. tacka (480g-720g)

~600 g
9,65 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka

4.6
z 61 opinii
FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (Rzymskie) żółte (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (Rzymskie) żółte (400g-600g)

~500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.8
z 145 opinii
FRISCO FRESH Pomidor Bawole Serce krajowy (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidor Bawole Serce krajowy (480g-720g)

~600 g
26,32 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka

4.8
z 186 opinii
FRISCO FRESH Pomidory żółte okrągłe (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory żółte okrągłe (400g-600g)

~500 g
15,18 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka

4.7
z 208 opinii
FRISCO FRESH Pomidory czekoladowe Kumato 3-6 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidory czekoladowe Kumato 3-6 szt. (480g-720g)

~600 g
20,98 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka

4.5
z 198 opinii
FRISCO FRESH Pomidory polne z gruntu (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidory polne z gruntu (480g-720g)

~600 g
8,98 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
38,78 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store