Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Warzywa i owoce
Marchew, ziemniaki, rzodkiewka
Marchew

Marchew

Wróć do Marchew, ziemniaki, rzodkiewka




4.8
z 7296 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 164 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana słupki 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana słupki

500 g
16,78 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026

4.9
z 136 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana

500 g
12,38 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

4.6
z 73 opinii
FRISCO FRESH Marchew żółta (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Marchew żółta (400g-600g)

~500 g
18,98 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka

4.6
z 376 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
11,09 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,09 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store