Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Porcje ciast

Porcje ciast

Wróć do Świeże wypieki




4.9
z 106 opinii
PUTKA Ciasto brownie bezglutenowe 230 g

PUTKA

Ciasto brownie bezglutenowe

230 g
61,70 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

4.6
z 18 opinii
CUKIERNIA OLSZA Szarlotka Babci Hani 400 g

CUKIERNIA OLSZA

Szarlotka Babci Hani

400 g
64,72 zł/kg
Cena25,89 zł
Do koszyka

4.9
z 33 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik baskijski z pistacjami 210 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik baskijski z pistacjami

210 g
103,76 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka

4.9
z 74 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik baskijski 210 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik baskijski

210 g
93,29 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka

4.8
z 22 opinii
CUKIERNIA OLSZA Blok z herbatnikami 350 g

CUKIERNIA OLSZA

Blok z herbatnikami

350 g
77,11 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store