Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Z piekarni i cukierni
Pieczywa do odpieku

Pieczywa do odpieku

Wróć do Z piekarni i cukierni




4.9
z 75 opinii
PIEKARNIA SZWAJCARSKA Kajzerki do odpieku 9 szt. 540 g

PIEKARNIA SZWAJCARSKA

Kajzerki do odpieku 9 szt.

540 g
18,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027

4.8
z 285 opinii
DAN CAKE Bułki śniadaniowe do odpieku 300 g

DAN CAKE

Bułki śniadaniowe do odpieku

300 g
22,63 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

4.8
z 161 opinii
DAN CAKE Bagietka pszenna do odpieku 2x150g 300 g

DAN CAKE

Bagietka pszenna do odpieku 2x150g

300 g
20,63 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026

4.9
z 64 opinii
PIEKARNIA SZWAJCARSKA Bułki śniadaniowe do odpieku 8 szt. 640 g

PIEKARNIA SZWAJCARSKA

Bułki śniadaniowe do odpieku 8 szt.

640 g
16,08 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027

4.9
z 143 opinii
DAN CAKE Bułki wieloziarniste do odpieku 4 szt. 280 g

DAN CAKE

Bułki wieloziarniste do odpieku 4 szt.

280 g
25,68 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

4.6
z 24 opinii
PIEKARNIA SZWAJCARSKA Croissanty do odpieku 6 szt. 390 g

PIEKARNIA SZWAJCARSKA

Croissanty do odpieku 6 szt.

390 g
49,21 zł/kg
Cena19,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2027

4.7
z 14 opinii
MESTEMACHER Chlebek indyjski Naan klasyczny 240 g

MESTEMACHER

Chlebek indyjski Naan klasyczny

240 g
49,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026

4.7
z 14 opinii
SCHAR Mini baguette- bezglutenowe bagietki do zapiekania 150 g

SCHAR

Mini baguette- bezglutenowe bagietki do zapiekania

150 g
81,93 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026

4.7
z 14 opinii
SCHAR Bagietka do zapiekania bezglutenowa 175 g

SCHAR

Bagietka do zapiekania bezglutenowa

175 g
63,94 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store