Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Z piekarni i cukierni
Tortille, pity i wrapy
Tortille i wrapy
Pszenne

Pszenne

Wróć do Tortille i wrapy




4.9
z 166 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027

4.9
z 96 opinii
TORTILOVE Tortilla pełnoziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

TORTILOVE

Tortilla pełnoziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
17,88 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027

4.9
z 141 opinii
TORTILOVE Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.) 240 g

TORTILOVE

Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)

240 g
14,54 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027

4.9
z 451 opinii
FUNTASTIC Tortilla pszenna - 20 cm (8 szt.) 296 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna - 20 cm (8 szt.)

296 g
22,26 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027

4.9
z 220 opinii
FUNTASTIC Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.) 250 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)

250 g
24,76 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027

4.8
z 92 opinii
AMAIZIN Tortilla pszenna - 20 cm (6 szt.) BIO 240 g

AMAIZIN

Tortilla pszenna - 20 cm (6 szt.) BIO

240 g
57,46 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store