Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Sery kanapkowe
Do smarowania naturalne

Do smarowania naturalne

Wróć do Sery kanapkowe




4.9
z 81 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027

4.9
z 112 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny bez laktozy

200 g
25,95 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027

4.9
z 284 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

135 g
27,33 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026

4.9
z 49 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2027

5.0
z 74 opinii
DANMIS Ser kozi kremowy 100 g

DANMIS

Ser kozi kremowy

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027

4.9
z 180 opinii
KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy 125 g

KRAFT PHILADELPHIA

Serek śmietankowy

125 g
59,12 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026

5.0
z 63 opinii
KRAFT PHILADELPHIA Serek śmietankowy light 125 g

KRAFT PHILADELPHIA

Serek śmietankowy light

125 g
59,12 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

4.9
z 118 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026

5.0
z 103 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny

135 g
31,04 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

5.0
z 460 opinii
BIELUCH Serek naturalny 150 g

BIELUCH

Serek naturalny

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

5.0
z 169 opinii
BIELUCH Serek naturalny lekki 150 g

BIELUCH

Serek naturalny lekki

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026


5.0
z 157 opinii
BIELUCH Serek naturalny bez laktozy 150 g

BIELUCH

Serek naturalny bez laktozy

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026

4.9
z 75 opinii
KOLIOS Ser Labneh 200 g

KOLIOS

Ser Labneh

200 g
45,45 zł/kg
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

4.9
z 59 opinii
HOCHLAND Kanapkowy Ser twarogowy śmietankowy 130 g

HOCHLAND Kanapkowy

Ser twarogowy śmietankowy

130 g
43,00 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026

5.0
z 3 opinii
MLEKOVITA Serek śmietankowy nie tylko do sushi Kuchmistrza 250 g

MLEKOVITA

Serek śmietankowy nie tylko do sushi Kuchmistrza

250 g
48,36 zł/kg
Cena12,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026

4.9
z 54 opinii
BERGERIE Kozi serek twarogowy BIO 100 g

BERGERIE

Kozi serek twarogowy BIO

100 g
109,90 zł/kg
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store