Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mrożone
Owoce
Owoce jagodowe

Owoce jagodowe

Wróć do Owoce




4.9
z 254 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie truskawki 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie truskawki

450 g
26,87 zł/kg
Cena12,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

4.8
z 73 opinii
HORTEX Borówka 280 g

HORTEX

Borówka

280 g
53,18 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 181 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie maliny 280 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie maliny

280 g
69,96 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.9
z 690 opinii
HORTEX Truskawki mrożone 450 g

HORTEX

Truskawki mrożone

450 g
23,53 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 278 opinii
HORTEX Maliny mrożone 280 g

HORTEX

Maliny mrożone

280 g
71,39 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 78 opinii
2BE BIO Truskawka mrożona BIO 300 g

2BE BIO

Truskawka mrożona BIO

300 g
75,63 zł/kg
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2028

5.0
z 13 opinii
2BE BIO Maliny mrożone BIO 300 g

2BE BIO

Maliny mrożone BIO

300 g
87,97 zł/kg
Cena26,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2028

5.0
z 27 opinii
2BE BIO Jeżyna mrożona BIO 300 g

2BE BIO

Jeżyna mrożona BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2028

4.9
z 50 opinii
2BE BIO Jagody mrożone BIO 300 g

2BE BIO

Jagody mrożone BIO

300 g
78,97 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store