Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mrożone
Dania gotowe
Rybne

Rybne

Wróć do Dania gotowe




4.9
z 56 opinii
FROSTA Paella danie z krewetkami i kurczakiem po hiszpańsku mrożona 400 g

FROSTA

Paella danie z krewetkami i kurczakiem po hiszpańsku mrożona

400 g
33,73 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027

4.9
z 31 opinii
FROSTA Krewetki z ryżem w stylu orientalnym mrożone 400 g

FROSTA

Krewetki z ryżem w stylu orientalnym mrożone

400 g
33,73 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027

5.0
z 125 opinii
FROSTA Ryba z pieca z brokułami mrożona 330 g

FROSTA

Ryba z pieca z brokułami mrożona

330 g
40,88 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
15,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027

4.9
z 87 opinii
FROSTA Ryba z pieca ze szpinakiem mrożona 360 g

FROSTA

Ryba z pieca ze szpinakiem mrożona

360 g
37,47 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
15,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027

4.9
z 97 opinii
FROSTA Ryba z pieca po włosku mrożona 345 g

FROSTA

Ryba z pieca po włosku mrożona

345 g
39,10 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
15,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027

4.9
z 29 opinii
FAMILY FISH Czosnkowe krewetki na makaronie 400 g

FAMILY FISH

Czosnkowe krewetki na makaronie

400 g
28,72 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.8
z 28 opinii
FAMILY FISH Paella z owocami morza z krewetkami i małżami 400 g

FAMILY FISH

Paella z owocami morza z krewetkami i małżami

400 g
27,97 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 17 opinii
FAMILY FISH Pikantne krewetki na makaronie 400 g

FAMILY FISH

Pikantne krewetki na makaronie

400 g
28,72 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store